Szanowni Rodzice,

zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Burmistrza Miasta Braniewa rozpoczynamy postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2024/2025. W tym roku prowadzić będziemy od marca  nabór do oddziału przedszkolnego 6-latków i klas pierwszych, a od czerwca do oddziału dwujęzycznego z językiem angielskim.

Rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych informujemy, że do obwodu Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP przy ul. PCK 4 w Braniewie należą:

a) ulice z terenu Miasta Braniewa: Świętokrzyska, Nowopasłęcka, Smutna, Żeglarska, Jachtowa, Sportowa, Długa, Jaskółcza, Słowicza, Drozdowa, Mrówcza, Kwiatowa, Morska, Krótka, PCK, Grzybowa, Brzozowa, Różana, Wileńska, Bażyńskiego, Mrągowiusza, Kajki, Pieniężnego, Gizewiusza, Piaskowa, Kętrzyńskiego, 1–go Maja, Elbląska (numery parzyste), Świętojańska, Sądowa, Matejki, al. Wojska Polskiego, Warmińska, Wodna, Portowa, Magazynowa, Marynarska, Spacerowa, pl. Grunwaldu, Parkowa, Plac Wolności, Nadbrzeżna, Olimpijska, Piwna, Bursztynowa

b) miejscowości z terenu gminy wiejskiej Braniewo: Cielętnik, Józefowo, Klejnowo, Klejnówko, Nowa Pasłęka, Stara Pasłęka, Podgórze, Prątnik, Różaniec, Stępień, Garbina, Ułowo.

REGULAMIN REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2024/2925

REKRUTACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO NA ROK 2024/2025