pobierz

Apel Burmistrza Miasta Braniewa

oraz  Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Braniewie

pobierz

Na czas nauki zdalnej  przedstawiamy konsultacje nauczycieli - za pomocą Teams lub dziennika librus. Obowiązuje o 9.11 pobierz

Milion dzieci modli się na różańcu

Wczoraj i dziś milion dzieci na całym świecie modli się na różańcu. Od Algierii po Nową Zelandię, od Polski po Japonię, błaganie najmłodszych wzniesie się do Maryi w powszechnej prośbie o pokój, jedność oraz zakończenie pandemii.

„Różaniec to potężna broń w rękach dzieci. W naszej epoce zdominowanej przez egoizm, wojny i odrodzenie nacjonalizmu, modlitwa różańcowa staje się niezbędna i skuteczna, jeśli jest odmawiana przez rzesze czystych dusz, tak czystych, jak dzieci” – powiedział ks. Martino Puerto di Serrano, asystent kościelny PKWP we Włoszech.

30 września w naszej szkole odbyły się wybory do SU. Spośród 36 startujących uczniowie wybrali 10 szczęśliwców 😁💪🏅 W roku szkolnym 2020/21 przewodnicząca SU została Amelia Gursztyn z klasy VIIe, jej zastępcą został Nikodem Jakimczuk z klasy VIIa, a zaraz za nimi uplasowali się: Maja Bobrownicka z VII a, Mikołaj Andrearczyk z klasy VII d. Pozostali członkowie to: Joanna Gursztyn, Lena Łacko, Oliwia Piątkowska, Oliwia Kruszewska, Wojciech Paćko, Alicja Bartosiak, Filip Bronacki. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły i uczniów 💐👍 Do dzieła!

🥳🤩🥰😀🌼 13 września 2020 roku, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie skończy 55 lat.
Pierwszy dzwonek w szkolnych murach przy ulicy PCK 4 zadzwonił 13 września 1965 roku.