Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP oświadcza, że w związku ze zdarzeniem mającym miejsce w budynku szkoły dnia 18.01.2022 r. podjął  działania stosowne do zaistniałego zagrożenia. Uczniom, zgłaszającym jakiekolwiek dolegliwości zapewniono opiekę medyczną. Sprawca incydentu został ustalony natychmiast po uzyskaniu informacji o zagrożeniu.

Ewa Siejk Dyrektor Szkoły

ROZŚWIETLONE BRANIEWO - Świeć się z Energą

Szanowni Państwo!

W czasie Świąt Bożego Narodzenia wiele wysiłku poświęcamy na przystrajanie świetlistymi dekoracjami naszych mieszkań, domów, ulic, parków i placów. Robimy to, by zanurzyć się w atmosferze Świąt i w pełni poczuć magię tych szczególnych dni. W organizowanym przez Energę z Grupy ORLEN plebiscycie od 13. lat wybierane jest najpiękniej świątecznie oświetlone miasto, które zdobywa tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”.

Drodzy Uczniowie kl. 2-8,
serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkania z Wychowawcami rozpoczynające nowy rok szkolny 2021/2022 wg następującego

podrczniki 2017 619x300

Lista podręczników i ćwiczeń, które będą obowiązywały w roku szkolnym 2021/2022 TUTAJ