Kolejny sukces naszych uczniów, III miejsce w województwie 😎Cieszymy się ogromnie, duma nas rozpiera! 😄😊
Wojewódzki konkurs "Uruchom serce bliźniemu"❤️, który odbył wczoraj w Olsztynie, zgromadził reprezentantów 80 szkół z całej Warmii i Mazur. Ta liczba świadczy o tym, że wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy, ratowania życia jest bardzo potrzebna i bliska każdemu z nas.
Z wielką radością informujemy, że nasza uczennica Zosia Kasza zdobyła III miejsce 👏w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Maryjnej 'Sancta Maria' w Częstochowie, w tym roku odbywającego się pod hasłem: "W Drodze do Nieba z Maryją". Uroczysta Gala Festiwalu z Koncertem Laureatów i Prezentacją Zwycięskich Prac, w której Zosia uczestniczyła wraz z najbliższymi, odbyła się wczoraj w Sali Papieskiej na Jasnej Górze.
Zosi i jej rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!❤️
Uczennice klasy II a - Julia Mieczkowska i Natalia Pawlukowska reprezentowały szkołę w Powiatowym Konkursie "Bezpieczny Smyk Na Warmii i Mazurach" zorganizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie. Dziewczynki zmagały się z zadaniami z zakresu bezpieczeństwa wśród najmłodszych uczestników. Brawo Dziewczynki!
Tekst: p. Monika Maryjko
„Z każdej strony pszczoły potrzebują naszej ochrony”🐝
Dzisiaj w naszej szkole w ramach projektu edukacyjnego „Nasze Niezapominajki”- III edycja „Czas na Czas”- kształtowanie postaw dzieci wobec osób starszych”, odbyło się wspaniałe spotkanie pod hasłem: ”Czy wy wiecie, że mój dziadek i moja babcia to najlepsi eksperci na świecie?” Tym razem najlepszym ekspertem był dziadek Zuzi pan Adam Ławski, a tematem spotkania były pszczółki, pszczoły, trzmiele, bąki… (oczywiście te z kwitnącej łąki). Cóż to było za spotkanie! Zobaczcie sami…
Tekst: p. Ewa Iwanowicz
Zdjęcia: p. Joanna Głuchowska, p. Anna Mućka
Kochani Rodzice! Dziękujemy Wam za wspólne chwile, wsparcie i czasami "kotów z nami darcie", za to, że możemy na Was polegać, za uśmiech i dobre rady, mądrości życiowe nie od parady. Dziękujemy, że jesteście!
Dziękujemy p. Kamili Siejko za wsparcie uczniów w realizacji nagrania❤️