„Drogi Święty Mikołaju Wszystkie dzieci Cię kochają Usiądź sobie miedzy nami Obdarz dzieci prezentami”

W piątek 4 grudnia dzieci wykonując pracę plastyczno-techniczną, jak co roku - z niecierpliwością czekały na przyjście Świętego Mikołaja. Niestety w tym roku ze względu na epidemię i brak śniegu Mikołaj osobiście nie dotarł do przedszkolaków z SP3 w Braniewie. Połączył się z dziećmi online i poinformował je, że wysłał do przedszkola swoich pomocników. Pracowite Elfy wraz z reniferem Rudolfem zostawiły prezenty pod drzwiami sal przedszkolnych.

Zarządzenie nr 9/11/20/21 Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie z dnia 27 listopada 2020r. tutaj

pobierz

hERB Copy

Apel Burmistrza Miasta Braniewa

oraz  Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Braniewie

pobierz

Na czas nauki zdalnej  przedstawiamy konsultacje nauczycieli - za pomocą Teams lub dziennika librus. Obowiązuje o 9.11 pobierz

Milion dzieci modli się na różańcu

Wczoraj i dziś milion dzieci na całym świecie modli się na różańcu. Od Algierii po Nową Zelandię, od Polski po Japonię, błaganie najmłodszych wzniesie się do Maryi w powszechnej prośbie o pokój, jedność oraz zakończenie pandemii.

„Różaniec to potężna broń w rękach dzieci. W naszej epoce zdominowanej przez egoizm, wojny i odrodzenie nacjonalizmu, modlitwa różańcowa staje się niezbędna i skuteczna, jeśli jest odmawiana przez rzesze czystych dusz, tak czystych, jak dzieci” – powiedział ks. Martino Puerto di Serrano, asystent kościelny PKWP we Włoszech.