Link  Zaproszenie

28.02.2024r. w godz. 16.30-17.30 w Naszej Szkole

CZEKAMY NA WAS
      Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie

W Gietrzwałdzie odbyła się gala podsumowująca Plebiscyt Edukacyjny 2024. Wyróżnienia otrzymali najlepsi nauczyciele z powiatu braniewskiego. W nielicznym gronie nagrodzonych znalazł się p. Grzegorz Cygan - zdobywca I miejsca w kategorii nauczycieli klas IV-VIII 💪👏👏
Panu Cyganowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych! 🌹🌹

Pierwsze "wysłuchanie publiczne" w ramach projektu ♻GreenUp za nami. ♦W dniu dzisiejszym delegacje ze Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie,
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie oraz Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie zaprezentowały przedstawicielom władz w Braniewie, efekty swojej pracy nad fiszkami projektowymi. ✔Przedstawione zostały trzy propozycje projektowe: „Młodzi liderzy środowiska”, „Braniewski Ogród Botaniczny - Spokojne miejsce eco braniewskiej młodzieży” oraz „ŚMIEĆCRAFT - Gra o zieloną przyszłość”.✅ Tomasz Sielicki Burmistrz Braniewa podpisał List intencyjny - pakt na rzecz zielonej zmiany w gminie miasta Braniewo, w którym deklaruje, iż wspólnie z przedstawicielami konsorcjum projektowego GreenUp, dołoży wszelkich starań, by dotychczas wypracowane inicjatywy młodzieży w przyszłości mogły się urealnić.

Projekt (NIE)znajomy w SIECI! dotarł do Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pan Minister Henryk Kiepura wysoko ocenił działania profilaktyczne, które podjęliśmy w trosce o najmłodszych mieszkańców Braniewa.
Spotkanie było dobrą okolicznością do omówienia naszej współpracy.
Resort edukacji włączając się w projekt będzie wspierał podejmowane przez nas inicjatywy.
Dziękujemy 🤝Panu Ministrowi za poświęcony czas i zgodnie z obietnicą do zobaczenia w Braniewie 🫶
Zapraszamy Rodziców 👨‍👩‍👧‍👦 na kolejną edycję Kampanii
(NIE)znajomy w SIECI❗️vs RODZICE
5 marca 2024 godz. 17:30 w Braniewskim Centrum Kultury