fotografia przedstawia miskę gruszek

W szkolnej świetlicy odbył się konkurs poświęcony zdrowemu odżywianiu. Uczniowie dzięki pomocy swoich rodziców zostali wyposażeni w produkty spożywcze, które wykorzystali do własnoręcznie przygotowanych sałatek, ale nie tylko, pojawiły się również owocowe szaszłyki.

Fotografia przedstawia zawodników biegu

Nasi uczniowie kolejny raz wzięli udział wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Braniewskiego w Biegu na Orientację, które odbyły się 9 października. Tym razem zawody rozegrane zostały w lesie w pobliżu Rosin.

Zapraszamy uczniów klas IV- VIII do wzięcia udziału w powiatowym konkursie czytelniczo-plastycznym "Mój sposób na lekturę - lapbook".

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj

Liczymy na współpracę

Uczniowie oddają swój głos

Wybory do Samorządu Uczniowskiego to często dla młodych ludzi pierwsza okazja, by wypowiedzieć się w ważnej dla nich sprawie. W naszej szkole w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Samorządy mają głos – 2018”, wybory odbyły się 24.09.2018 r. Wzięło w nich udział 34 kandydatów z klas IV – VIII.

Uczniowie sprzątają świat

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Sprzątania Świata. Przebiegała ona pod hasłem „AKCJA-SEGREGACJA! 2 x WIĘCEJ, 2 x CZYŚCIEJ”.