Polskie Towarzystwo Psychologiczne oddział w Olsztynie Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychologii klinicznej informują o działaniu telefonicznej pomocy psychologicznej dla:

personelu,

pacjentów,

rodzin,

osób w kwarantannie, i innych, którzy odczuwają psychologiczne trudności w związku z koronawirusem.

Jeśli odczuwasz taką potrzebę zadzwoń 730822320
Telefon jest dostępny w godzinach 09.00-21.00 Do Twojej dyspozycji są wykwalifikowani psychologowie, interwenci kryzysowi, specjaliści psychologii klinicznej, psychoterapeuci.

W załączeniu komunikat Burmistrza Miasta Braniewa ws rekrutacji - pobierz

Szanowni Państwo,

w związku z ustaleniami, które zapadły dzisiaj na naradzie dyrektorów z Burmistrzem Miasta Braniewa p. Tomaszem Sielickim, informuję że odwołany zostaje dyżur w sekretariacie szkoły wskazany we wcześniejszym komunikacie.

W ważnych sprawach proszę  o kontakt z dyrektorem:

Przypominam, że od poniedziałku, tj. 16 marca do 25 marca nieczynne będą -stołówka szkolna, boisko "ORLIK" oraz szkolny plac zabaw.

Proszę moich UCZNIÓW o przestrzeganie podstawowych zasad higieny i unikanie spotkań w grupach rówieśniczych. To szczególny czas, w którym ponosimy odpowiedzialność za siebie i innych. Dla Was jest to jeden z egzaminów dojrzałości. Wasi Nauczyciele zadbają o to, aby ten czas wolny od szkoły, nie był czasem wolnym od nauki.

Z poważaniem i pozdrowieniami, Ewa Siejk Dyrektor Szkoły

TRTTTT

Wyszukaj...

zapisz

13 mar 2020 12:26 (7 minut temu)
Od:
 KM
Do:

Temat:

Komunikat Dyrektora Szkoły
Szanowni Państwo,
W ważnych sprawach proszę  o kontakt z dyrektorem:
- tel. 506 082 838,
- lub dziennik elektroniczny LIBRUS.
Przypominam, że od poniedziałku, tj. 16 marca, nieczynne będą -stołówka szkolna, boisko "ORLIK" oraz szkolny plac zabaw.
Z poważaniem i pozdrowieniami, Ewa Siejk Dyrektor Szkoły

Szanowni Rodzice,
w nawiązaniu do dzisiejszych informacji przekazanych przez Ministra Edukacji o całkowitym zawieszeniu zajęć w terminie 16-25 marca 2020 r., zwracam się do Państwa z prośbą o to, aby pobyt dzieci w domach dostosowany był do zaleceń GIS, MZ i MEN. Chodzi przede wszystkim o szczególną dbałość o higienę oraz unikanie dużych skupisk ludzi. Szanowni Państwo, nie chodzi o wzbudzenie paniki, ale o profilaktykę, która ma zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
W czasie pobytu Państwa dzieci w domach, Nasi nauczyciele będą kontaktować się z Nimi poprzez dziennik elektroniczny, po to aby czas wolny od szkoły nie był czasem wolnym od nauki. Zachęcam również do wspólnego oglądania programu TVP KULTURA, który od jutra rozpoczyna emisję specjalnego pasma dla najmłodszych. Będzie można obejrzeć tam adaptacje szkolnych lektur, koncerty, spektakle Teatru Telewizji i seriale.
Przypominam również, że rodzicom dzieci do 8 roku życia przysługuje zasiłek opiekuńczy w wymiarze do 14 dni. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie www.zus.pl

Z poważaniem, Ewa Siejk dyrektor szkoły

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia zamieszczamy sposoby przeciwdziałania zakażeniom chorobami przenoszonymi drogą kropelkową.

pobierz