fotografia przedstawia jesienny bukiet

W świetlicy szkolnej został rozstrzygnięty konkurs "Jesienny bukiet". Udział w konkursie był w różnym przedziale wiekowym od maluszka do starszaka. I tak spośród wszystkich prac wyłoniono miejsce 1, 2 i 3.
Miejsce I zajęła Aleksandra Kaczyńska klasy II B
Miejsce II zajął Antoni Prymek z klasy II C
Miejsce III natomiast przypadło Luizie Dohojda z grupy O B

fotografia przedstawia medal

Dnia 3 listopada 2018 r. odbył się IV etap rajdu rowerowego kończącego cykl ROWEREM KU NIEPODLEGŁOŚCI.
Wyjazd nastąpił z MOS Braniewo o godz.13.00. Przebiegał ulicami miasta do Klubu Garnizonowego, gdzie nastąpiło podsumowanie, wręczenie pucharów, podziękowań, pięknych medali i losowanie nagród. Na wszystkich czekał tort ufundowany przez sponsorów.

Fotografia przedstawia zarodników

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie dnia 16 października 2018 r. wzięli udział w IV edycji kończącej cykl biegów na orientację. Edycja tego biegu odbyła się we Fromborku. Punkty do odnalezienia ukryte były w parku, na Wzgórzu Katedralnym i w pobliżu szkoły podstawowej. Uczniowie startowali w kategoriach wiekowych M12, K12.

Klasa 7b słuch wykładu

Klasę 7B odwiedziła Pani Beata Wachek – Dyrektor PKO Banku Polskiego Oddział 1 w Braniewie. Wizyta ta poprzedzona była zrealizowaniem tematów dotyczących obliczania procentów. Celem głównym było poznanie zasad funkcjonowania banku - bezpośrednio od pracowników.

Dnia 20 października 2018 r. odbył się trzeci etap Rajdu Rowerowego "Rowerem Ku Niepodległości''. Trasa rajdu wiodła z Braniewa przez Glinkę, Garbinę,Frombork, Różaniec, Klejnowo, Ułowo, Braniewo.
Przystanek na odpoczynek mięliśmy we Fromborku, gdzie czekała na nas gorąca zupa, ognisko i pieczenie kiełbaski.