napis zebranie

Zapraszamy Państwa na zebrania, które odbędą się w dniach 16-17 stycznia, podsumowujące I semestr.

Terminy zebrań

Fotografia przedstawia uczniów słuchających informacji o cechach ratownika medycznego

W ramach projektu realizowanego w świetlicy szkolnej "Gdy będę dorosły, to zostanę..." odbyło się kolejne spotkanie z panem Adamem Kusińskim - ratownikiem medycznym. Pan Adam w ciekawy sposób opowiedział dzieciom o swojej pracy. Uczniowie poznali cechy dobrego ratownika medycznego i ścieżkę edukacyjną, którą należy przejść by móc wykonywać ten zawód.

Fotografia przedstawia uczestników biegu

1 stycznia o godz. 14:00 biegnąc i maszerując powitaliśmy Nowy 2019 Rok. Teren rekreacyjny przy ul. Długiej, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych zgromadził przeszło 150 osób. Bardzo liczną grupę stanowili uczniowie naszej szkoły i ich rodzice.
Na początku imprezy życzenia złożyli  Burmistrz Miasta Braniewa i Prezes Braniewskich Morsów.

Fotografia przedstawia nagrodzona uczennicę

W Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Tolkmicku dnia 17 grudnia odbył się III Wojewódzki Konkurs Wokalny „Zimowe melodie”. Uczennica z naszej szkoły – JULIA KOWAL z klasy IA, zajęła II miejsce w kategorii soliści. Wielkie brawa i gratulacje. Życzymy Julii dalszych sukcesów.

W Wojewódzkim Konkursie na Kalendarz Adwentowy nasze uczennice zajęły I i II miejsce. To już trzeci raz nasze uczennice wzięły udział w konkursie na niemiecki kalendarz adwentowy. I trzeci raz wygrały. Dziewczynki pracowały w parach, wykonując kalendarz zgodnie z niemiecką tradycją. Brawo Pola, Zosia, Julia i Wiktoria.