fotografia przestawia uczestników rozgrywek

20 lutego 2019 uczniowie klas IV – VIII spotkali się w świetlicy szkolnej. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 17 uczestników, którzy grę w warcaby traktują jako formę rekreacji, ćwiczenia koncentracji i integracji środowiskowej. Uczestnicy rozegrali sześć rund warcab, które pozwoliły na wyłonienie trójki najlepszych zawodników.

Drodzy Uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych województwa warmińsko – mazurskiego!

W imieniu Wojewódzkiej Komisji Konkursowej serdecznie zachęcam Was do wzięcia udziału w XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Senacie RP. Honorowy patronat nad konkursem objął p. Stanisław Karczewski Marszałek Senatu RP.

list_przewodni

regulamin

Fotografia przedstawia uczniów słuchających informacji o cechach ratownika medycznego

W ramach projektu realizowanego w świetlicy szkolnej "Gdy będę dorosły, to zostanę..." odbyło się kolejne spotkanie z panem Adamem Kusińskim - ratownikiem medycznym. Pan Adam w ciekawy sposób opowiedział dzieciom o swojej pracy. Uczniowie poznali cechy dobrego ratownika medycznego i ścieżkę edukacyjną, którą należy przejść by móc wykonywać ten zawód.

Fotografia przedstawia uczestników biegu

1 stycznia o godz. 14:00 biegnąc i maszerując powitaliśmy Nowy 2019 Rok. Teren rekreacyjny przy ul. Długiej, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych zgromadził przeszło 150 osób. Bardzo liczną grupę stanowili uczniowie naszej szkoły i ich rodzice.
Na początku imprezy życzenia złożyli  Burmistrz Miasta Braniewa i Prezes Braniewskich Morsów.

Fotografia przedstawia nagrodzona uczennicę

W Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Tolkmicku dnia 17 grudnia odbył się III Wojewódzki Konkurs Wokalny „Zimowe melodie”. Uczennica z naszej szkoły – JULIA KOWAL z klasy IA, zajęła II miejsce w kategorii soliści. Wielkie brawa i gratulacje. Życzymy Julii dalszych sukcesów.