Fotografia przedstawia uczniów przykazującą karmę dla zwierząt

Przez ostanie dwa tygodnie w naszej szkole Samorząd Uczniowski i Wolontariusze promowali akcję „Mikołaj dla bezdomnego zwierzaka”. Społeczność szkoły i rodzice uczniów chętnie wsparli tą inicjatywę. Uczniowie każdego dnia dostarczali opakowania karmy dla potrzebujących piesków i kociaków.

Fotografia przedstawia uczniów na warsztatach

Bajki z dżungli i oceanu, dlaczego nie? Kreatywność, wyobraźnia i wspaniałe wrażenia czyli warsztaty literacko-plastyczne z Marianną Jagodą, ilustratorką książek dla dzieci. Uczniowie klasy I a uczestniczyli w takich warsztatach, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Pierwszaki stały się niewątpliwie twórcami przepięknych, niepowtarzalnych, papierowych torebek, na których widniały postacie z bajek.

Fotografia przedstawia uczniów pacykujących prezenty

Już w połowie listopada Samorząd Uczniowski zaprosił całą społeczność szkolną do mikołajkowej akcji pt. "Podziel się książeczką lub zabaweczką" #RazemNaŚwięta Chętni uczniowie przekazywali książki, gry, zabawki, które miały trafić na Oddział Dziecięcy braniewskiego szpitala.

HO, HO, HO! CZY SĄ TU GRZECZNE DZIECI?
Z okazji Mikołajek uczniów "Trójki" odwiedził Mikołaj. Wraz ze swoimi pomocnikami wręczał dzieciom i młodzieży prezenty. Wśród obdarowanych znaleźli się również nauczyciele i pracownicy szkoły.

Dziękujemy Mikołajowi za upominki, które wywołały uśmiechy.

Napis rekrutacja

Ministerstwo Edukacji Narodowej przesyła materiały informacyjne dla uczniów i Rodziców dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

List_MEN

Ulotka   Ulotka_s_2