Informacja dotycząca grantów-PGR

Szanowni Rodzice i Uczniowie przyszłych klas 7,

przypominamy, że 24 czerwca rozpoczyna się rekrutacja do oddziału dwujęzycznego z językiem angielskim. Test predyspozycji językowych odbędzie się w naszej szkole dnia 30 czerwca o godz. 9.00 w sali 103.
Wzory dokumentów i inne przydatne informacje znajdują się tutaj ⬇️:
Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się 24 czerwca 2022 r.:
- klas 8 w sali gimnastycznej o godz.8.00,
- klas 0-7 na wewnętrznym dziedzińcu szkoły o godz.10.30.
Serdecznie zapraszamy!

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP oświadcza, że w związku ze zdarzeniem mającym miejsce w budynku szkoły dnia 18.01.2022 r. podjął  działania stosowne do zaistniałego zagrożenia. Uczniom, zgłaszającym jakiekolwiek dolegliwości zapewniono opiekę medyczną. Sprawca incydentu został ustalony natychmiast po uzyskaniu informacji o zagrożeniu.

Ewa Siejk Dyrektor Szkoły

ROZŚWIETLONE BRANIEWO - Świeć się z Energą

Szanowni Państwo!

W czasie Świąt Bożego Narodzenia wiele wysiłku poświęcamy na przystrajanie świetlistymi dekoracjami naszych mieszkań, domów, ulic, parków i placów. Robimy to, by zanurzyć się w atmosferze Świąt i w pełni poczuć magię tych szczególnych dni. W organizowanym przez Energę z Grupy ORLEN plebiscycie od 13. lat wybierane jest najpiękniej świątecznie oświetlone miasto, które zdobywa tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”.