Mamy to !!! Mamy to!!!
Pierwszy Dzień Wiosny stał się okazją do otwarcia sezonu rowerowego. Dzięki Akcji "Słodkie czwartki" udało się zakupić 8 nowych stojaków rowerowych (40 miejsc postojowych). Pragniemy bardzo gorąco podziękować rodzicom uczniów, którzy aktywnie włączają się w akcję, to dzięki Wam i waszym pysznościom udało się zrealizować ten cel.

Pierwsze rowery na nowych stojakach stanęły już dziś, a oficjalnego otwarcia sezonu dokonała Pani Małgorzata Nowak - Łopieńska - wicedyrektor szkoły oraz przewodniczący samorządu uczniowskiego - Jakub Kiełek. Po pierwszej jeździe uczniowie otrzymali odblaski, przypomniano również zasady bezpieczeństwa.

Gorąco zachęcamy uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do korzystania z zakupionych stojaków.

Tekst i zdjęcia: Anna Fiedorowicz - opiekun SU

stojaki_rower (1)