SZKOLNY TURNIEJ RUMMIKUB 😎🤓
Na zakończenie Święta Nauki-16 marca odbył się Pierwszy Szkolny Turniej RUMMIKUBA. Do I rundy zgłosiło się 40 uczniów, którzy rozegrali 3 gry. Do następnej rundy zakwalifikowano 20 osób i po następnych dwóch grach wyłoniono zwycięzców. I miejsce zdobyła Oliwia Podlecka z klasy 8A, drugie miejsce zdobył Wiktor Kasprzak z klasy 6B a trzecie miejsce na podium zajął Antoni Prymek z klasy 6C. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom . Całość turnieju przebiegała we współpracy z panem Sławomire Wiechowskim z Centrum Edukacji . Rummikub zyskuje coraz więcej fanów nie tylko w naszej szkole. wszystkim życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z osiąganych wyników.
Organizatorzy: p. Agnieszka Kalinowska, p. Jadwiga Dąbrowska i p. Agnieszka Rakocińska