W tym roku pierwszy dzwonek w naszej szkole rozbrzmiewał dwukrotnie.

O godzinie 9:00 w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego uczestniczyły wraz z rodzicami dzieci najmłodszych klas. Powitali ich uczniowie klasy 4A pod kierunkiem mgr Elżbiety Maculewicz. W krótkim przedstawieniu wskazali na wartości, które są ważne w życiu każdego człowieka.

O godzinie 11:00, zapaleniem znicza upamiętniającego Ofiary II Wojny Światowej, rozpoczęła się kolejna uroczystość. Udział w niej wzięli uczniowie klas starszych. Swoją obecnością uroczystość tę zaszczycił Pan Stanisław Karczewski Marszałek Senatu RP. Podczas przemówienia Marszałek podziękował nauczycielom za wychowywanie dzieci i młodzieży na świadomych obywateli. Wspominając 77. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej powiedział, że politycy muszą zrobić wszystko, aby dzieci dorastały w bezpiecznej, wolnej i suwerennej Ojczyźnie. Marszałek życzył wszystkim uczniom, aby w nowym roku przychodzili do szkoły z radością i osiągali wiele sukcesów. Do życzeń przyłączyła się była Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Senatu RP, Pani Bernadeta Kryger.

rozpoczecie2016 (2)
rozpoczecie2016 (5)