Na zdjęciu widoczna jest młodzież na rowerach, w kaskach i kamizelkach odblaskowych.

Kolejna lekcja wychowania fizycznego z realizacją nowej podstawy programowej miała miejsce dnia 16 października 2017 roku w klasie 7A.

Zdjęcie przedstawia grupkę dzieci stojących na podium

Dnia 17 października 2017 roku na Stadionie Miejskim w Braniewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego w Średniodystansowym Biegu na Orientację. Bieg polega na poruszaniu się w wyznaczonym terenie z mapą, na którą naniesione są punkty kontrolne do odnalezienia i odbicia na karcie startowej.

Na boisku stoi kilkudziesięciu chłopców w stroju piłkarskim.

Dnia 13 października 2017 roku na Orliku przy naszej szkole odbył się Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży.

Na zdjęciu widać dwóch chłopców siedzących w ławce i przygotowujących kanapki

W połowie października 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Zdrowego Odżywania. Było to święto zdrowych przekąsek, sałatek i kanapek.

Na zdjęciu widoczne są cztery dziewczynki leżące na materacach.

Po raz kolejny nasza sala gimnastyczna na jedną noc przeobraziła się w mini hotel, w którym tym razem rozgościli się uczniowie klasy 6B z wychowawczynią Danutą Gergelewicz.