Dnia 15 czerwca o godz. 10:00  w naszej szkole odbędą się III Mistrzostwa w Szachach Szybkich "Braniewo XXI wiek"

regulamin

W dniach 17-21 maja odbędą się w naszej szkole zebrania z Rodzicami.

Rodzice uczniów klas 7 zaczynają zebrania od spotkania w sali 103

Terminarz_zebrań

W naszej szkole dobiegł końca dobiegł końca szkolny konkurs „Warmia – moja mała Ojczyzna”. W konkursie brali udział uczniowie klas IV, V, VI i VII. Zadaniem uczniów klas IV było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej zabytek Braniewa. Należało opisać go i wskazać kiedy powstał.

Fotografia przedstawai uczniów podczas turnirju

Uczniowie naszej szkoły spotkali się na Międzyszkolnym Turnieju Warcabowym z kolegami z SP5 i SP6.  Gospodarzem turnieju  była Szkoła Podstawowa nr 5 w Braniewie. Zawodnicy rozegrali po kilka rund w swoich kategoriach wiekowych. Emocji oczywiście nie brakowało, aż w końcu wyłoniono zwycięzców turnieju. Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal !

fotografia przedstawia uczniów w trakcie przedstawienia

Uczniowie klasy III a i IIIe, które należą do klubu czytelniczo - teatralnego przygotowały przedstawienie  pt. „KRÓLOWA ŚNIEGU”. Mali aktorzy dali pokaz swoich umiejętności wcielając się w różnorodne role indywidualne i grupowe. Wszyscy aktorzy, pomimo tremy byli świetni, o czym świadczyły gromkie brawa otrzymane po przedstawieniu. Reżyserem spektaklu była p. Ariana Barycka, zaś prezentację ze slajdami i muzykę przegotowała p. Elżbieta Zawadka.