Na zdjęciu widać przeróżne kalendarze adwentowe

Hurrrra! Powtórzyłyśmy sukces z ubiegłego roku. Dziewczynki Klubu Czytelnika Zosia i Pola zdobyły 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Kalendarz Adwentowy. To nasz kalendarz spośród 127 innych okazał się najładniejszy.

W biurze dzieci rozmawiają ze starszym, elegancko ubranym panem

Uczniowie naszej szkoły w składzie Aleksandra Kaczyńska, Filip Bronacki, Alicja Kuźma, Aleksandra Chylińska i Szymon Świerdzewski wraz z nauczycielami świetlicy Anną Paczkowską- Skrzypiec i Zofią Pacholczyk wybrali się z wizytą do Koła Polskiego Związku Niewidomych w Braniewie, gdzie w ramach podziękowania za dary na rzecz świetlicy szkolnej odśpiewali przepiękną mikołajkową piosenkę oraz złożyli serdeczne życzenia świąteczne od całej społeczności naszej szkoły.

Na zdjęciu tłum ludzi startuje do biegu

3 grudnia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu odbył się ostatni z biegów Braniewskiej Małej Korony - Bieg Mikołajkowy. Jeden z najprzyjemniejszych biegów w roku, a to wszystko za sprawą Mikołajów i Mikołajek, które wzięły w nim udział. Było czerwono, było kolorowo, a na mecie nasi najmłodsi zawodnicy otrzymali mały upominek wręczany przez Mikołaja i Panią Burmistrz Braniewa Monikę Trzcińską.

Dzisiaj w czytelni szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z elbląską pisarką Panią Jagodą Falarz. Podczas spotkania uczniowie klas 3A, 3C oraz "zerówek" mieli okazję posłuchać wierszy o Elblągu i nie tylko. Pani Jagoda sprawiła miłą niespodziankę i napisała wiersz o Braniewie, który nam podarowała.

Na zdjęciu widać tłum ludzi i gabloty z eksponatami

Dnia 22 listopada 2017 roku klasa 7B na lekcji historii odwiedziła Muzeum Ziemi Braniewskiej. Uczniowie pod kierunkiem Pani Doroty Olbryś mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących naszego miasta.  Na zakończenie nasi uczniowie mogli podziwiać nowe pomieszczenia wyposażone w obrazy, rekwizyty, zbroje i inne eksponaty.