Fotografia przedstawia rysunek starego telewizora

Nasz szkoła kolejny raz przystąpiła do akcji Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy. Oddając elektrośmieci wspieracie szkołę.

TERMIN AKCJI od 12.02.2018 - 02.03.2018
Obrazek szkoły

Szanowni Rodzice

zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Burmistrza Miasta Braniewa rozpoczynamy postępowanie rekrutacyjne do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019.

Uczniowie klasy IV podczas zabaw śnieżnych

Nareszcie przyszła zima, długo przez wszystkich wyczekiwana. Dnia 17 stycznia 2018 roku klasa 4C lekcje wychowania fizycznego spędziła na pokrytym śniegiem orliku. Można było biegać, lepić bałwana, rzucać  śnieżkami, zostawiać ślady na śniegu.

Na zdjęciu widać przystanek PKS

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 15 stycznia 2018 roku przystanek zlokalizowany przy ulicy PCK obok Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie zostaje przeniesiony o 100 metrów od aktualnej lokalizacji, w kierunku czołgu przy Placu Grunwaldu.

Prosimy o nie parkowanie pojazdów w obrębie nowego przystanku.

Na zdjęciu kilka dziewczynek stoi wokół ogniska

Dnia 9 stycznia 2018 roku w ramach lekcji wychowania fizycznego odbył się rajd pieszy po najbliższej okolicy. W wydarzeniu  wzięły udział uczennice z klasy 7A. Kolejna, inna forma lekcji sprawiła wielką radość uczestnikom.