Dnia 16 listopada 2017 roku w ramach zadań profilaktycznych szkoły, przeprowadzony został szkolny międzyklasowy konkurs obejmujący tematykę uzależnień, ze zwróceniem uwagi na uzależnienie od nikotyny.

Konkurs przebiegał dwuetapowo – część teoretyczna i część plastyczna. Do konkursu przystąpiły czteroosobowe składy uczniowskie z klas szóstych i siódmych. W sumie uczestniczyło 21 uczniów. Prace plastyczne uczniów zostały zaprezentowane ogółowi szkoły w formie wystawy.

Wyniki konkursu:

1 miejsce zajęły dwa składy: klasa 7B (2 skład: Kobylarz Oliwia, Posiadała Aleksandra, Portek Barbara, Smal Dagmara) i klasa 6B w składzie: Mućka Marta, Lachowicz Zofia, Ławniczak Zofia, Skibniewska Agata - uzyskując po 32 punkty;

2 miejsce – zajął zespół klasy 7A (1 skład: Grzelak Klara, Jaworska Oliwia, Kurdziuk Julia, Jagielska Agata ) uzyskując 31 punktów;

3 miejsce – zajął zespół klasy 7A (2 skład: Maliszewska Zuzanna, Skinder Katarzyna, Kluk Rafał, Sosnowski Rafał) uzyskując 28 punktów.

W konkursie plastycznym:

  1. miejsce – klasa 6B
  2. miejsce – klasa 7A
  3. miejsce – klasa 7B
  • Wyróżnienie przyznano Marcie Posiadała z klasy 5B

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

 

 

Tekst i zdjęcia: Anna Paczkowska-Skrzypiec