KONSULTACJE NAUCZYCIELI  2020/2021 telefon 55-644-28-58 wew. 124

do odwołania konsultacje telefoniczne w pokoju nauczycielskim 

 

Nazwisko i imię

dzień

godz. od-do

Adamska Krystyna

1 środa

10.45-11.30

Boczek Beata

4 czwartek

11.40-12.25

Cetler Ewelina

1 środa

9.50-10.35

Cieślak Katarzyna

1 środa

10.50-11.50

Cygan Grzegorz

1 środa

12.00-12.30

Cytrowska Ewa

1 czwartek miesiąca

13.00 -13.30

Dąbrowska Jadwiga

1 środa miesiąca

13.30-14.30

Dębicka Justyna

1 wtorek miesiąca

13.00-13.30

Fiedorowicz Anna

1 środa miesiąca

10:45-11.30

Gergelewicz Danuta

1 poniedziałek miesiąca

11:40 - 12:25

Głuchowska Joanna

4 piątek miesiąca 

8.55-9.40

Gnatek Paweł

4 wtorek miesiąca

13:40-14:25

Sekuła Renata

wtorek

10:45-11.30

Iluk - Kasza Agata

wtorek 

9.50-10.35

Imiołczyk Aleksandra

wtorek

10.45 - 11.30

Jankowska - Szmalec Elżbieta

1 piątek miesiąca

9.50-10.35

Kalinowska Agnieszka

1 czwartek miesiąca

9.50-10.35

Keller- Gierko Katarzyna

czwartek

15:30-16:30

Kępa Wiesława

poniedziałek

13.30-14.25

Kilijanek Agnieszka

środa

10.45-11.30

Kluk Danuta

1 piątek

12:45 -13:30

Krasicka Elżbieta

1 środa 

10.45 - 11.30

Kulla Ewa

wtorek 

10.45-11.30

Łacko Lucyna

1 poniedziałek miesiąca 

8.55-9.40 

Maculewicz Elżbieta

1 czwartek miesiąca 

8.55-9.40

Maryjko Monika

1 wtorek   miesiąca

8.00 - 8.45

Marzjan Justyna

1. środa miesiąca

10.45-11.30

Michalska - Gnatek Jadwiga

poniedziałki 15.45-16.40

Mokrzycka Ewa

1 środa miesiąca

8.55 - 9.40

Mućka Anna

1 wtorek miesiąca

15.30-16.15

Murmyło Alicja

wtorek 16:00 - 16:45

Pacholczyk Zofia

środa

8.55-10.40

Paczkowska-Skrzypiec Anna

                  środa

11.40-13.40

Paćko Małgorzata

1 środa miesiąca

12.40- 13.25

Pawłowski Piotr

1 czwartek miesiąca

10:45-11:30

Podlecka Teresa

I pon. miesiąca

8.55 - 9.35

Rakocińska Agnieszka

1 czwartek miesiąca 

8.55- 9.40

Rosa-Gil Ewa

1 poniedziałek miesiąca 

8.55-9.10:40-14:25

Rusak Jolanta

poniedziałek

14.30

Salitra Jolanta

czwartek

10:45-11:30

Siedlik Małgorzata

1 środa miesiąca

13.40-14.25

Siejko Kamila

środa

11.40 - 12.25

Sikut Grażyna

1 wtorek miesiąca

    11.40 -12.25

Sobolewska Dorota

1 wtorek miesiąca

13.40-14.25

Surowiec Małgorzata

1 wtorek miesiąca

14.30-15.15

Szulhan Mirosława

poniedziałek 

14.30

Świąder Monika

wg harmonogramu pracy świetlicy

Tabor Helena

1 wtorek miesiąca 

8.55 - 9.40

Tamkun - Pawłowska Małgorzata

1 poniedziałek miesiąca

8.55 - 9.40

Waszkiewicz Paweł

1 wtorek miesiąca

12.45 - 13.30

Wiśniewska Barbara

wg harmonogramu pracy biblioteki

Zajączkowska Aleksandra

1 poniedziałek miesiąca

15.30-16.15

Zawadka  Elżbieta

środa 

12.45- 13.30