Terminy konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020 

Lp.

Nazwisko i imię

dzień

godz.

miejsce

Adamska Krystyna

wtorek (1)

12.45-13.30

p. nauczycielski

Barycka Ariana

wtorek (1)

10:45- 11:30

p. nauczycielski

Boczek Beata

wtorek(4)

11.40-12.25

p.nauczycielski

Cetler Ewelina

poniedziałek (1)

11.40-12.25

p.nauczycielski

Cieślak Katarzyna

czwartek

11.45-16.00

biblioteka

Cygan Grzegorz

poniedziałek (1)

9.50-10.35

sala 114

Cytrowska Ewa

czwartek(1)

11.00-11.30

p. nauczycielski

Dąbrowska Agata

środa (1)

11.30-12.30

p.nauczycielski

Dąbrowska Jadwiga

poniedziałek(1)

15.30-16.15

228

Dębicka Justyna

czwartek (1)

9.50-10.35

p. nauczycielski

Domalewska Martyna

wtorek (1)

16:15-16:25

sala 113

Fiedorowicz Anna

wtorek (1)

10.45-11.30

p.nauczycielski

Gergelewicz Danuta

czwartek(1)

10.45 - 11.30

p. nauczycielski

Głuchowska Joanna

poniedziałek (1)

8.55-9.40

s.231

Gnatek Paweł

piątek (4)

9.50-10.35

p. nauczycielski

Hołubowska Małgorzata

(1)  piątek

9.50-10.35

p. nauczycielski

Iluk - Kasza Agata

czwartek 

11.40-12.25

p.nauczycielski

Imiołczyk Aleksandra

czwartek

14.35-15.20

p. nauczycielski

Jankowska - Szmalec Elżbieta

poniedziałek (1)

11:40-12:25

p. nauczycielski

Kalinowska Agnieszka

wtorek (1)

8.55-9.40

p. nauczycielski

Keller- Gierko Katarzyna

środa (1)

15:30-16:15

116

Kilijanek Agnieszka

czwartek(1)

12.45-13.30

p. nauczycielski

Kluk Danuta

wtorek(1)

8.00-8.45

p. nauczycielski

Krasicka Elżbieta

wtorek III

14.30-15.15

p. nauczycielski

Kulla Ewa

wtorek (1)

11.45-12.25

p. nauczycielski

Łacko Lucyna

wtorek(1)

10.45-11.30

p. nauczycielski

Maculewicz Elżbieta

poniedziałek(1)

11.40-12.25

p. nauczycielski

Madziewicz-Papis Agata

poniedziałek (4)

9.50 - 10.35

p. nauczycielski

Malesa Katarzyna

poniedziałek(1)

środa(1)

14:00-15:30

7:30-9:00

sekretariat

Maryjko Monika

poniedziałek(1)

8.00-8.45

p. nauczycielski

Marzjan Justyna

piątek (1)

8.00 - 8.45

p.nauczycielski

Michalska - Gnatek Jadwiga

wg planu pracy pedagoga

116

Mokrzycka Ewa

środa(1)

13.40-14.25

p. nauczycielski

Mućka Anna

wtorek(1)

10.15-11.00

p.nauczycielski

Murmyło Alicja

wg planu pracy psychologa

116

Nowak - Łopieńska Małgorzata

środa (4)

15.00-16.00

sekretariat

Pacholczyk Zofia

piątek (1)

10.45-11.30

p. nauczycielski

Paczkowska-Skrzypiec Anna

          piątek  

15.oo - 16.00

świetlica 

Paćko Małgorzata

środa (4)

11.40- 12.25

p. nauczycielski

Pawłowski Piotr

poniedziałek (3)

10.45-11.30

p. nauczycielski

Podlecka Teresa

poniedziałek (2)

8.55 - 9.40

p. nauczycielski

Rakocińska Agnieszka

poniedziałek (1)

13.35- 14.20

p. nauczycielski

Rosa-Gil Ewa

środa(1)

12.10-12.40

p.nauczycielski       

Rusak Jolanta

czwartek (1)

13.45-14.30

p. nauczycielski

Salitra Jolanta

piątek(1)

10:45-11:30

p. nauczycielski

Siedlik Małgorzata

poniedziałek 1

9.50-10.35

sala gimnastyczna

Siejk Ewa

czwartek

14.00-16.00

sekretariat

Siejko Kamila

czwartek (1)

11.40-12.25

p. nauczycielski

Sikut Grażyna

wtorek(1)

9.50-10-35

s.111

Surowiec Małgorzata

poniedziałek (1)

13.40 -14.25

p. nauczycielski

Szulhan Mirosława

środa (1)

15.50-16.15

s.222

Świąder Monika

wg harmonogramu świetlicy

Tabor Helena

wtorek (1)

9.50 - 10.35

p. nauczycielski

Tamkun - Pawłowska Małgorzata

piątek(2)

10.45-11.30

p.nauczycielski

Waszkiewicz Paweł

poniedziałek (1)

14.30-15.15

pokój n-eli w-f

Wiśniewska Barbara

wg harmonogramu pracy biblioteki szk.

Zawadka  Elżbieta

wtorek (1)

13.40- 14.25

sala 220