Szanowni Rodzice,

zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Burmistrza Miasta Braniewa rozpoczynamy postępowanie rekrutacyjne do oddziału przedszkolnego (od 8 marca 2021) i klas pierwszych (od 9 marca 2021 ) na rok szkolny 2021/2022.

Wzory wniosków znajdziecie Państwo poniżej.

Gotowe druki wniosków można także zabrać przy wejściu głównym do szkoły. Wnioski w formie elektronicznej będzie można otrzymać po  uprzednim zgłoszeniu tego drogą mailową  na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wypełnione wnioski można przesyłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych informujemy, że do obwodu Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP przy ul. PCK 4 w Braniewie należą:

a) ulice z terenu Miasta Braniewa: Świętokrzyska, Nowopasłęcka, Smutna, Żeglarska, Jachtowa, Sportowa, Długa, Jaskółcza, Słowicza, Drozdowa, Mrówcza, Kwiatowa, Morska, Krótka, PCK, Grzybowa, Brzozowa, Różana, Wileńska, Bażyńskiego, Mrągowiusza, Kajki, Pieniężnego, Gizewiusza, Piaskowa, Kętrzyńskiego, 1–go Maja, Elbląska (nr parzyste), Świętojańska, Sądowa, Matejki, al. Wojska Polskiego, Warmińska, Wodna, Portowa, Magazynowa, Marynarska, Spacerowa, pl. Grunwaldu, Parkowa, Plac Wolności, Nadbrzeżna, Olimpijska, Piwna, Bursztynowa

b) miejscowości z terenu gminy wiejskiej Braniewo: Cielętnik, Józefowo, Klejnowo, Klejnówko, Nowa Pasłęka, Stara Pasłęka, Podgórze, Prątnik, Różaniec, Stępień, Garbina, Ułowo.

DO POBRANIA

Zarządzenie Burmistrza Miasta Braniewa - postępowanie rekrutacyjne i uzupełniające do przedszkoli (oddziałów przedszkolnych)

Zarządzenie Burmistrza Miasta Braniewa - postępowanie rekrutacyjne i uzupełniające do klas pierwszych

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie o liczbie wolnych miejsc w oddziałach przedszkolnych