Szanowni Rodzice,

zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Burmistrza Miasta Braniewa 9 marca 2020 r. rozpoczynamy postępowanie rekrutacyjne do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021.

Do obwodu Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP przy ul. PCK 4 w Braniewie należą:

a) ulice z terenu Miasta Braniewa: Świętokrzyska, Nowopasłęcka, Smutna, Żeglarska, Jachtowa, Sportowa, Długa, Jaskółcza, Słowicza, Drozdowa, Mrówcza, Kwiatowa, Morska, Krótka, PCK, Grzybowa, Brzozowa, Różana, Wileńska, Bażyńskiego, Mrągowiusza, Kajki, Pieniężnego, Gizewiusza, Piaskowa, Kętrzyńskiego, 1–go Maja, Elbląska (nr parzyste), Świętojańska, Sądowa, Matejki, al. Wojska Polskiego, Warmińska, Wodna, Portowa, Magazynowa, Marynarska, Spacerowa, pl. Grunwaldu, Portowa, Parkowa, Plac Wolności, Nadbrzeżna, Olimpijska, Piwna, Bursztynowa.

b) miejscowości z terenu gminy wiejskiej Braniewo: Cielętnik, Józefowo, Klejnowo, Klejnówko, Nowa Pasłęka, Stara Pasłęka, Podgórze, Prątnik, Różaniec, Stępień, Garbina, Ułowo.

Komunikat dyrektora w sprawie wolnych miejsc w klasie pierwszej.

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej dziecka siedmioletniego.

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej dziecka sześcioletniego.

Komunikat dyrektora w sprawie wolnych miejsc oddział przedszkolny

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego_5latka

Oświadczenie_woli_przyjecia_do_oddzialu_lub_klasy_pierwszej