Przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły, na swój dziecięcy sposób uczciły 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Najpierw zuchy z 9 Grunwaldzkiej Gromady Zuchowej "Roześmiane nutki" wystąpiły przed młodszymi kolegami prezentując wiersze i piosenki, a następnie odbył się Pokaz Mody Patriotycznej.

Jak łatwo zgadnąć w strojach dominowały biel i czerwień, ale nie tylko, byli również żołnierze, sportowcy, stroje ludowe. O godz. 11.11 dzieci odśpiewały 4 zwrotki hymnu, biorąc tym samym udział w biciu Rekordu dla Niepodległej. W ramach realizowanego w tym roku projektu "Piękna nasza Polska cała", Biedronki zaprezentowały wiersz i zabawy ludowe, Pszczółki - taniec i zabawę ludową, a najstarsze Żabki zabawę ludową i piosenkę. Wszystkie dzieci odebrały pamiątkowe dyplomy za udział w tym patriotycznym wydarzeniu. Dzieci wykonały także prace plastyczne pt. "Godło".

przedszkole_patriotycznie (1)
przedszkole_patriotycznie (2)