Na fotografii widać grupkę młodzieży stojących po kolana w wodzie

W dniu 21 maja 2016 roku odbyła się wycieczka w ramach Szkolnego Koła Rowerowego Krajoznawczo–Turystycznego. W wyprawie wzięło udział 15 osób. Trasa wycieczki biegła od Szkoły Podstawowej nr 3 do Nowej Pasłęki. Opiekunami byli Ewa Rosa-Gil i Paweł Waszkiewicz.

W dniu 1 czerwca 2016 roku odbyła się wycieczka rowerowa do Nowej Pasłęki. Dzień Dziecka uczniowie klasy VIC spędzili bardzo aktywnie, ponieważ po przyjeździe na miejsce uczestnicy brali udział w grach i zabawach w wodzie, kąpiąc się w Zalewie Wiślanym. Po wizycie na plaży można było zregenerować siły przy ognisku piekąc kiełbaski. Mimo napotkanych utrudnień (dwie przebite dętki oraz odkręcony pedał) cało i zdrowo udało się wrócić do Braniewa dzięki pomysłowości uczniów. Opiekunami byli Ewa Rosa-Gil i Paweł Waszkiewicz.

4
3
2
1
Previous Next Play Pause
4 4
3 3
2 2
1 1