Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Edukacyjne „Drabina” działające przy naszej szkole oraz Starostwo Powiatowe w Braniewie. Konkurs odbędzie się dnia 06 czerwca 2016 roku, na terenie Orlika przy naszej szkole. Impreza rozpocznie się o godz. 9:30. Po ostatnim występie, w czasie obrad jury, dzieci będą mogły skorzystać z przygotowanych przez organizatorów atrakcji tj. malowanie twarzy, zabawy na placu zabaw i inne. W konkursie przyznawane będą miejsca 1, 2, 3 oraz wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody.

Celami festiwalu jest: rozbudzanie zainteresowań artystycznych i twórczych u dzieci w młodszym wieku szkolnym, sprawdzenie umiejętności i wymiana doświadczeń, wspólna zabawa i integracja środowisk.

W konkursie mogą brać udział grupy przedszkolne, zespoły, duety i soliści (liczbę występujących na scenie osób należy podać w załączonym zgłoszeniu) w wieku 5-6 lat. Każde przedszkole może zgłosić maksymalnie 2 zespoły i 2 solistów. Repertuar powinien obejmować piosenki przedszkolne i szkolne, przy dowolnym akompaniamencie (a'capella, instrumentalnym, podkład CD). Dane techniczne dotyczące występu należy wcześniej uzgodnić z organizatorem. Podkład należy dostarczyć do organizatorów do 3 czerwca 2016 roku.

Chęć udziału w imprezie należy zgłosić do dnia 31 maja 2016 roku poprzez złożenie wypełnionej karty zgłoszeniowej do sekretariatu szkoły lub przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Kryteria oceny: atrakcyjność repertuaru, ciekawa interpretacja utworu, poprawność wykonania – opanowanie pamięciowe, ogólne wrażenie artystyczne.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z panią Ewą Cytrowską, tel. 660611092.

Organizator zastrzega sobie rozstrzyganie kwestii spornych nieobjętych regulaminem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY :)