GRONO PEDAGOGICZNE ROK SZKOLNY 2020/2021

DYREKTOR

  • Siejk Ewa
  • Malesa Katarzyna – wicedyrektor/wos/EDB
  • Nowak-Łopieńska Małgorzata – wicedyrektor/przyroda/matematyka

PEDAGOG

  • Keller-Gierko Katarzyna  (wychowawca klasy 8A)
  • Michalska-Gnatek Jadwiga

PSYCHOLOG

  • Murmyło Alicja

LOGOPEDA

  • Zajączkowska Aleksandra 

TERAPEUTA

  • Mućka Anna

EDUKACJA PRZEDSZKOLNA

  • Dębicka Justyna (wychowawca grupy 0A)
  • Cytrowska Ewa (wychowawca grupy 0B)

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • Fiedorowicz Anna (wychowawca klasy 2A)
  • Głuchowska Joanna (wychowawca klasy 3A)
  • Imiołczyk Aleksandra(wychowawca klasy 1A)
  • Krasicka Elżbieta (wychowawca klasy 1C) 
  • Maculewicz Elżbieta (wychowawca klasy 2C)
  • Maryjko Monika (wychowawca klasy 2D)
  • Mokrzycka Ewa (wychowawca klasy 1B)
  • Mućka Anna (wychowawca 3B)
  • Pacholczyk Zofia (wychowawca klasy 2B)
  • Tabor Helena (wychowawca klasy 3C)

RELIGIA/ETYKA

  • Iluk- Kasza Agata
  • Jankowska-Szmalec Elżbieta
  • Podlecka Teresa
  • Rusak Jolanta
  • ks. Hudko Piotr - religia grekokatolicka 

JĘZYK POLSKI

  • Boczek Beata
  • Marzjan Justyna(wychowawca klasy 4B)
  • Paćko Małgorzata (wychowawca klasy 7B)
  • Siejko Kamila (wychowawca klasy 6B)

JĘZYK ANGIELSKI

  • Cetler Ewelina (wychowawca klasy 6D)
  • Kiljanek Agnieszka (wychowawca 4C)
  • Kulla Ewa (wychowawca 4A)
  • Soolewska Dorota (wychowawca 6A)

JĘZYK NIEMIECKI

  • Pacholczyk Zofia 

JĘZYK ROSYJSKI/UKRAIŃSKI

  • Szulhan Mirosława 

MUZYKA

  • Adamska Krystyna

PLASTYKA

  • Cieślak Katarzyna 

HISTORIA

  • Gnatek Paweł (wychowawca klasy7C)
  • Kępa Wiesława

GEOGRAFIA

  • Cygan Grzegorz

BIOLOGIA

  • Nowak Łopieńska Małgorzata
  • Surowiec Małgorzata (wychowawca klasy 6

PRZYRODA

  • Nowak-Łopieńska Małgorzata

CHEMIA

  • Salitra Jolanta

FIZYKA

  • Sikut Grażyna


MATEMATYKA

  • Dąbrowska Jadwiga (wychowawca klasy 7E)
  • Gergelewicz Danuta
  • Kalinowska Agnieszka (wychowawca klasy 5B)
  • Rakocińska Agnieszka (wychowawca klasy 6E)

INFORMATYKA

  • Zawadka Elżbieta  (wychowawca klasy 7A)

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • Pawłowski Piotr 
  • Tamkun - Pawłowska Małgorzata (wychowawca klasy 7D)
  • Siedlik Małgorzata 
  • Waszkiewicz Paweł (wychowawca klasy 8B)

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  • Malesa Katarzyna

TECHNIKA

  • Gergelewicz Danuta

NAUCZYCIELE WSPIERAJĄCY

  • Łacko Lucyna
  • Kluk Danuta
  • Rosa - Gil Ewa (wychowawca klasy 5A)
  • Sekuła Renata

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY SZKOLNEJ

  • Paczkowska-Skrzypiec Anna
  • Salitra Jolanta
  • Sikut Grażyna
  • Świąder Monika

NAUCZYCIELE BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

  • Cieślak Katarzyna 
  • Wiśniewska Barbara