We wtorek 4 kwietnia odbył się Towarzyski Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych w Braniewie. Na Orliku przy ulicy Wiejskiej, spotkały się drużyny: ZSB (złożona z uczniów klas I), SP 3, SP 5 i SP 6. Znakomicie zaprezentowali się uczniowie Naszej Szkoły, którzy dzięki zwycięstwom z „Piatką” 2-1, „Szóstką” 6-0, wygrali turniej. W zwycięstwie nie przeszkodziła porażka z ZSB, ponieważ zawodnicy ze szkoły przy ulicy Wiejskiej grali poza konkurencją. GRATULUJEMY PANOWIE!!!!!
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ:
1. SP 6 – ZSB 1-5
2. SP 5 – SP 3 2-1
3. SP 6 – SP 5 0-1
4. ZSB – SP 3 3-2
5. SP 6 – SP 3 0-6
6. ZSB – SP 5 1-2
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. SP 3 BRANIEWO 6 PKT. BRAMKI 10 – 4
2. SP 5 BRANIEWO 3 PKT. BRAMKI 3 – 1
3. SP 6 BRANIEWO 0 PKT. BRAMKI 0 – 7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. ZSB BRANIEWO 6 PKT. BRAMKI 9 – 5 (POZA KONKURENCJĄ)
SP 3 BRANIEWO: MIŁOSZ BRZESKI, SZYMON GONTARZ, WIKTOR KASPRZAK, BARTOSZ GOŁĘBIEWSKI, JAN ŚLIWIAK (KPT.), BRAJAN PODBIELSKI,
FILIP BRONACKI, WOJCIECH PAĆKO, SZYMON RUTKOWSKI, PIOTR DYDO,
FILIP BARANKIEWICZ, MICHAŁ ŻUK.
Tekst: p. Paweł Waszkiewicz