UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA FINAŁOWEJ GALI KONKURSU PLASTYCZNEGO - SZLAKIEM SZWADRONU PPOR. HENRYKA WIELICZKO PS. „LUFA” 🇵🇱
W sobotę 18.03.23 r. podczas uroczystości nadania imienia ppor. Henryka Wieliczko dla 43 batalionu lekkiej piechoty w Braniewie, odbyła się wystawa prac konkursowych i wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego.
Wśród zwycięzców i wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Anna Pastewka kl. II B zajęła II miejsce w kategorii klas I -III, Lena Zygo kl. V C zdobyła miejsce III w kategorii klas IV -VI, Jakub Kuśmierczyk kl. VIII C zajął miejsce II w kategorii klas VII -VIII . Wyróżnienia otrzymali : Nadia Maryjko kl. IV B , Pola Klein kl. IV B i Michał Kuśmierczyk kl. VI B .
Wszystkim młodym artystom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Tekst i zdj.: p. Lucyna Łacko