🙏 PILNIE POTRZEBNA POMOC❗
Drodzy Mieszkańcy Braniewa, wielokrotnie udowodniliście jak wielkie macie serca. Dziś zwracam się do Was z prośbą o wsparcie braniewianki - Julii Pawlukowskiej w jej walce z guzem mózgu...
By mieć szanse na zdrowie i normalne funkcjonowanie Julka już na początku kwietnia musi zostać poddana operacji w specjalistycznej niemieckiej klinice.
🤲 Rodzice Julii nie ustają w walce o zdrowie swojej córki. Dziś odwiedził mnie jej Tata z prośbą o pomoc w rozpropagowaniu zbiórki. Kochani proszę Was o udostępnienie postu oraz udział w zbiórce pieniężnej utworzonej na stronie siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/julia-pawlukowska
Do celu brakuje jeszcze 💸214 668 zł...
Wspólnie pomóżmy uratować Julię Pawlukowską‼️
 
A oto co o Julce napisała Jej wychowawczyni - p.Elżbieta Krasicka:
"Jula – jak mówią do niej koleżanki i koledzy, jest miłą, wesołą uczennicą. Lubiana jest zarówno przez rówieśników, jak i grono nauczycielskie. Można na niej polegać, ponieważ jest odpowiedzialna i prawdomówna. Rówieśnicy lubią jej słuchać. Julka ma w klasie prawdziwą przyjaciółkę, na którą zawsze może liczyć. Jest dziewczynką sympatyczną i bardzo koleżeńską. To dobra organizatorka. Wywiązuje się terminowo z podjętych przez siebie przedsięwzięć. Pod względem zachowania jest przykładem dla innych. Dyscyplina pracy i koncentracja podczas lekcji pomagają uczennicy w zdobywaniu bardzo wysokich ocen. Przychodzi do szkoły przygotowana, a zaległości spowodowane nieobecnościami uzupełnia w terminie. Podczas trzech lat nauki dała się poznać jako uczennica, która zawsze wzorowo wypełnia obowiązki. Julka jest wzorem do naśladowania. Prezentuje wysoka kulturę osobistą w szkole i poza nią. Szanuje i rozwija jej dobre tradycje. Godnie reprezentuje klasę oraz szkołę w konkursach matematycznych oraz ortograficznych. Ma lekką rękę do pisania pięknych opowiadań. Uwielbia czytać książki oraz podróżować i zwiedzać nieznane miejsca. Samodzielnie rozwija swoje zainteresowania i uzdolnienia. Uwielbia zwierzęta i ma ich w domu kilka. Potrafi uzasadnić swoje zdanie używając odpowiedniej argumentacji. Gdy sobie coś postanowi zawsze osiąga swój cel." ❤ ❤