20 lutego odbył się warcabowy turniej dla uczniów klas 1-4.
W konkursie wzięło udział 25 uczniów. Nad prawidłowością przebiegu konkursu czuwała komisja konkursowa.
Pomimo naturalnego współzawodnictwa i narastających emocji, które towarzyszyły wszystkim uczestnikom rozgrywki warcabowe przebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze. Po trwających rozgrywkach do półfinału zaklasyfikowało się sześciu uczniów.
Do rozgrywek finałowych przeszli Arina Hutkina, Lena Cygan i Jarek Lepioszkin, które wyłoniły kolejno laureatów:
1.miejsce Jarek Lepioszkin z klasy 3a,
2. miejsce Lena Cygan z klasy 2b,
3. miejsce Arina Hutkina z klasy 2a.
Uczniowie rozgrywający grę w finale otrzymali medale, dyplomy oraz upominek. Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni dyplomem za udział oraz słodkim upominkiem.
Wychowawcy świetlicy serdecznie dziękują nauczycielom pracującym w klasach 1-4, rodzicom oraz uczestnikom rozgrywek za zainteresowanie. Gratulujemy 💪🤝👏odwagi i zapraszamy na kolejne organizowane przez nas konkursy.
Wychowawcy świetlicy:
p. Monika Świąder i p. Monika Czabotar.