To był prawdziwy "Mikołajkowy zawrót głowy"  Pod tym hasłem nauczyciele klas 0-III zorganizowali spotkanie dla wszystkich 6-latków z braniewskich przedszkoli. Na dzieci, które w przyszłym roku rozpoczną naukę w klasie I, czekało w szkole wiele atrakcji: sznureczkowa droga i orszak mikołajkowy, najprawdziwszy list od świętego Mikołaja, a także quiz wiedzy o świętach. Na koniec przedszkolaki wzięły udział w warsztatach piernikarskich i uzyskały certyfikat "Kuchcika piernikowego"📃 Nie zabrakło także Mikołaja, który wręczył dzieciom drobne upominki. Po uśmiechach i uściskach wnioskujemy, że w naszej szkole przedszkolaki czuły się bardzo dobrze i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy... 
Dziękujemy Dyrektorom przedszkoli: p. Marzenie Jędrzejczak, p. Elżbiecie Zabiełło-Olszewskiej, p. Ewie Grudzkiej, p. Mirosławie Niskiej i p. Sylwi Pawlukowskiej za współpracę 
Koordynator spotkania: p. Ewa Iwanowicz
Organizatorzy: nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
Tekst: p. Anna Fiedorowicz