Szanowni Państwo,
na prośbę Kierownika Biura Terenowego ZUS w Braniewie p. Ireny Wasilewskiej przekazujemy Państwu wiadomość dotyczącą ogólnopolskiej kampanii Bezpiecznie, zdrowo, Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjnej Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo.
Celem akcji jest promowanie wśród naszych świadczeniobiorców wiedzy na temat korzyści, jakie - zwłaszcza w obecnej sytuacji związanej z COVID19 - niesie wykorzystanie bezgotówkowej formy pobierania świadczeń, a także możliwości wynikających z korzystania z rachunku bankowego. Naszym celem jest także podniesienie poziomu wiedzy na temat warunków bezpiecznego korzystania z internetu, w tym również z różnego rodzaju e-usług przy wykorzystaniu rachunku bankowego.

Link do strony internetowej: https://liblink.pl/UD1jaccVf8