ZIEMIA

Specjalne życzenia na Dzień Ziemi w wykonaniu ucznia kl. 7e Bartłomieja Bludzisa TUTAJ

Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto, które obchodzimy 22 kwietnia. Celem akcji jest promowanie zachowań proekologicznych oraz uświadomienie ludziom zagrożenia, jakie niesie ze sobą rozwój przemysłu i konsumpcyjne podejście do życia. Co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w obchodach Dnia Ziemi. W tym roku mieli okazję uczestniczyć w projekcie przyrodniczo-informatycznym pod hasłem „Przywróć naszą Ziemię”.

Wykonali plakaty, kartki i nagrania z życzeniami dla Ziemi oraz od Ziemi dla ludzi. Chcieli w ten sposób zwrócić uwagę na to, jak ważna powinna być dla nas nasza planeta. Koordynatorami projektu były- p. Małgorzata Surowiec i p. Elżbieta Zawadka GALERIA