Drukuj
Odsłony: 274

Podsumowano konkurs na lapbokk o Braniewie organizowany przez naszą szkołę, 20 maja  o godz. 13.00 komisja w składzie: Elżbieta Jakubowska, Wojciech Jaroszek, Anna Kroczyk, Anetta Wileńska, Andrzej Zieliński dokonała analizy 60 prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami. Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 04 czerwca 2019r. (wtorek)  o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie.

Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I kategoria wiekowa (6.-10. roku życia):

II kategoria wiekowa (11.-16. roku życia):

III kategoria wiekowa (17.-19. roku życia):

IV kategoria wiekowa (dorośli 20+):

wyróżnienia:

wyniki_lapbook (1)
wyniki_lapbook (2)
wyniki_lapbook (3)
wyniki_lapbook (4)
wyniki_lapbook (5)
wyniki_lapbook (6)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

Tekst i zdjęcia koordynatorki konkursu: Ewelina Cetler i Justyna Marzjan

20 maja 2019r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie komisja w składzie:
Elżbieta Jakubowska
Wojciech Jaroszek
Anna Kroczyk
Anetta Wileńska
Andrzej Zieliński
dokonała analizy 60 prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami. 

Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I kategoria wiekowa (6.-10. roku życia):
I miejsce: Aleksandra Jarzębska, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie
II miejsce: Aleksandra Pietrzak, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie
III miejsce: Adam Furtak, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie

II kategoria wiekowa (11.-16. roku życia):
I miejsce: Piotr Skiba, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Braniewie
II miejsce: Patrycja Wójtowicz, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie
III miejsce: Tomasz Cytronowicz, Szkoła Podstawowa w Szylenach

III kategoria wiekowa (17.-19. roku życia):
I miejsce: Nikola Worek, Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie
II miejsce: Aleksandra Smogór, Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego 
w Braniewie
III miejsce: Oliwia Sieńska, Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie

IV kategoria wiekowa (dorośli 20+):
I miejsce: Agnieszka Witkowska
II miejsce: Beata Boczek
III miejsce: Anna Szyszło

wyróżnienia:
Zofia Lachowicz, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie
Aleksander Łacman, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie
Eryk Pietrzak, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie
Marlena Piróg, Gimnazjum Nr 1 w Braniewie


Gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 04 czerwca 2019r. 
o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie.


Koordynatorki konkursu:
Ewelina Cetler
Justyna Marzjan