Piękno i niepowtarzalny nastrój Świąt mogli poczuć uczestnicy wczorajszego wieczoru bożonarodzeniowego zorganizowanego przez Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie. Wspólne kolędowanie, szopka bożonarodzeniowa z żywymi zwierzętami, występy artystyczne dzieci, młodzieży oraz pracowników szkoły, degustacja świątecznych przysmaków i - przede wszystkim - wyborne humory, to przepis na udane wydarzenie w klimacie Bożego Narodzenia.
Kochani, serdecznie gratuluję wspaniałej organizacji i dziękuję za możliwość udziału w Waszym wieczorze bożonarodzeniowym - Wypowiedź: Burmistrza Miasta Braniewa p. Tomasza Sielickiego
Dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom za to, że zechcieliście wspólnie z Nami dzielić radość oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia 
Dziękujemy za każde ciepłe słowo, życzliwy gest, pomoc i wsparcie w zorganizowaniu wczorajszego spotkania. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do p. Jakuba Bornusa Wójta Gminy Braniewo, p. Anny Kowalczyk Dyrektora BCK, p. Jacka Gawrysia i p. Mariusza Furtaka Radnych naszego miasta, p. Katarzyny Maciejewskiej Radnej powiatu braniewskiego, p. Małgorzaty Ławrukajtis-Klimkowskiej i p. Mirosława Ławrukajtisa, p. Joanny i Roberta Budko, p. Zofii i Mariana Drabińskim, p. Barbary Widerskiej i Antoniego Czyża z Nadleśnictwa Zaporowo, brata Leszka Kozioła oraz Harcerzy na czele z p. komendant Katarzyną Pawlicką. Serdrcznie Państwu dziękujemy! 🎄🎄🎄
Z serca dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim Rodzicom, Babciom i Dziadkom naszych uczniów zaangażowanym w organizację wczorajszego spotkania! Jesteście wspaniali. Dziękujemy 🎄🎄🎄
Wielkie Brawa dla wszystkich przygotowujących i uczestniczących w spotkaniu Wychowawców, Nauczycieli, Pracowników administracji i obsługi oraz Uczniów! 🎄🎄🎄 🥰
Reżyserzy:
- inscenizacja bożonarodzeniowa: p. Teresa Podlecka, p. Krystyna Adamska, p. Justyna Dębicka i p. Anna Mućka,
- występy muzyczne: p. Elżbieta Krasicka, p. Lucyna Łacko, p. Jadwiga Dąbrowska, p. Ewa Iwanowicz, p. Joanna Głuchowska i p. Magdalena Gniewkowska
- wywiady: p. Kamila Siejko.
Prowadzenie: p. Anna Fiedorowicz