Szanowni Państwo,

w związku z ustaleniami, które zapadły dzisiaj na naradzie dyrektorów z Burmistrzem Miasta Braniewa p. Tomaszem Sielickim, informuję że odwołany zostaje dyżur w sekretariacie szkoły wskazany we wcześniejszym komunikacie.

W ważnych sprawach proszę  o kontakt z dyrektorem:

Przypominam, że od poniedziałku, tj. 16 marca do 25 marca nieczynne będą -stołówka szkolna, boisko "ORLIK" oraz szkolny plac zabaw.

Proszę moich UCZNIÓW o przestrzeganie podstawowych zasad higieny i unikanie spotkań w grupach rówieśniczych. To szczególny czas, w którym ponosimy odpowiedzialność za siebie i innych. Dla Was jest to jeden z egzaminów dojrzałości. Wasi Nauczyciele zadbają o to, aby ten czas wolny od szkoły, nie był czasem wolnym od nauki.

Z poważaniem i pozdrowieniami, Ewa Siejk Dyrektor Szkoły

TRTTTT

Wyszukaj...

zapisz

13 mar 2020 12:26 (7 minut temu)
Od:
 KM
Do:

Temat:

Komunikat Dyrektora Szkoły
Szanowni Państwo,
W ważnych sprawach proszę  o kontakt z dyrektorem:
- tel. 506 082 838,
- lub dziennik elektroniczny LIBRUS.
Przypominam, że od poniedziałku, tj. 16 marca, nieczynne będą -stołówka szkolna, boisko "ORLIK" oraz szkolny plac zabaw.
Z poważaniem i pozdrowieniami, Ewa Siejk Dyrektor Szkoły