Szanowni Rodzice,
w nawiązaniu do dzisiejszych informacji przekazanych przez Ministra Edukacji o całkowitym zawieszeniu zajęć w terminie 16-25 marca 2020 r., zwracam się do Państwa z prośbą o to, aby pobyt dzieci w domach dostosowany był do zaleceń GIS, MZ i MEN. Chodzi przede wszystkim o szczególną dbałość o higienę oraz unikanie dużych skupisk ludzi. Szanowni Państwo, nie chodzi o wzbudzenie paniki, ale o profilaktykę, która ma zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
W czasie pobytu Państwa dzieci w domach, Nasi nauczyciele będą kontaktować się z Nimi poprzez dziennik elektroniczny, po to aby czas wolny od szkoły nie był czasem wolnym od nauki. Zachęcam również do wspólnego oglądania programu TVP KULTURA, który od jutra rozpoczyna emisję specjalnego pasma dla najmłodszych. Będzie można obejrzeć tam adaptacje szkolnych lektur, koncerty, spektakle Teatru Telewizji i seriale.
Przypominam również, że rodzicom dzieci do 8 roku życia przysługuje zasiłek opiekuńczy w wymiarze do 14 dni. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie www.zus.pl

Z poważaniem, Ewa Siejk dyrektor szkoły