NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

GODZINA

DZIEŃ

SALA

UWAGI

Koło czytelniczo-teatralne

Barycka Ariana

12.55-13.40

poniedziałek

103

Zajęcia wyrównawcze

Barycka Ariana

10.55-11.40

wtorek

Zajęcia wyrównawcze

Barycka Ariana

12.55-13.40

środa

106

Dyskusyjny Klub Książki

Boczek Beata

 14.45-16.00

wtorek 

 103

Przygotowanie do konkursu z j. ang.

Cetler Ewelina

12.45-13.30

czwartek

109

Zajęcia wyrównawcze

Cetler Ewelina

14.35-15.20

(co 2) poniedziałek

112

Konsultacje z chemii

Czubaszek Magdalena

14.45-15.30

(1) piątek

111

Zajęcia dot. z matematyki

Dąbrowska Jadwiga

13.40-14.25

wtorek

228

klasy IV 

Koło matematyczne

Dąbrowska Jadwiga

13.40-14.25

czwartek

228

Zuchy

Fiedorowicz Anna

15.00-16.00

poniedziałek

107

Szkolny Klub UNICEF

Gergelewicz Danuta

14.30-15.20

wtorek

110

Przygotowanie do konkursu z historii

Gnatek Paweł

14.35-15.20

poniedziałek

109

Kostka RUBIKA

Głuchowska Joanna

14.25-15.10

wtorek

228

Zajęcia wyrównawcze

Grzelak Magdalena

11.40-12.25

środa

034

klasa 1A

Koło Misyjne

Jankowska-Szmalec Elżbieta

 

 

Klub szachowy

Kalinowska Agnieszka

15.30-16.55

poniedziałek

228

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki

Kalinowska Agnieszka

14.43-15.20

poniedziałek

228

klasa 7B

Koło kulinarne

Kluk Danuta

13.40-14.25

poniedziałek

034

klasy I 

Zajęcia rozwijające - teatralne

Łacko Lucyna

8.00-10.35

czwartek

przy 107

Koło rozwijające (mat.-przyr.-pol.)

Maculewicz Elżbieta

8.55-9.40

poniedziałek

103

Koło rozwijające (mat.)

Madziewicz-Papis Agata

12.55-13.40

wtorek

220

Zajęcia matematyczne

Maksymiuk Aleksandra

   

 

Przygotowanie do konkursu z j. pol.

Marzjan Justyna

13.40-14.25

czwartek

113

klasy IV - VI 

      Zajęcia przygotowujące do egzaminu                             z j. polskiego

             Marzjan Justyna      8.00-8.45           wtorek    103  

Zajęcia wspierające rozwój

Michalska-Gnatek Jadwiga

13.50-14.35

wtorek

116

           Zajęca ogólnorozwojowe Mielke Alina  15.30-16:15 czwartek sala gim  

Zajęcia wyrównawcze

Mokrzycka Ewa

9.50-10.35

poniedziałek

037

 

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze

Mokrzycka Ewa

8.55-9.40

poniedziałek

233

Zajęcia j. niemieckiego

Necio Lidia

14.35-15.20

poniedziałek

110 

klasa 5B

Język niemiecki - koło

Necio Lidia

13.40-14.25

środa

 110

klasy 7

Koło przyrodnicze

Opałka Danuta

13.50-14.35

piątek

111

Koło plastyczne

Orpik Barbara

13.35-15.20

poniedziałek

113

Zajęcia z j. niemieckiego

Pacholczyk Zofia

10.55-11.40

poniedziałek

219

Zajęcia z j. niemieckiego Pacholczyk Zofia 12.45-13.30 czwartek 220  

Zajęcia z j. polskiego

Paćko Małgorzata

14.45-15.15

wtorek

114

Koło Misyjne

Podlecka Teresa

15.00-16.30

wtorek

110

SKS

Siedlik Małgorzata

 

 

Przygotowanie do konkursu z j. ang.

Sobolewska Dorota

13.40-14.25

środa

112

Koło filmowo-konwersacyjne z j. ang.

Sobolewska Dorota

13.40-14.25

wtorek

111

Koło kulinarne

Tabor Helena

12.45-13.30

poniedzialek

034

Zajęcia wyrównawcze

Tabor Helena

12.55-13.40

wtorek

226

Zajęcia wyrównawcze

Tabor Helena

8.55-9.40

środa

SKS

Waszkiewicz Paweł

16.30-18.00

poniedziałek

Orlik

Zajęcia wyrównawcze

Wirgowska Ewa

11.40-12.30

poniedziałek

034

Zajęcia wyrównawcze

Wiśniewska Barbara

10.45-11.30

piątek

103

klasa 3C

Klub czytelnika

Wiśniewska Barbara

12.55-13.40

czwartek

 raz w miesiącu

Koło informatyczne

Zawadka Elżbieta

14.45-15.30

poniedziałek

220

Koło informatyczne

Zawadka Elżbieta

13.40-14.25

środa

220