NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

GODZINA

DZIEŃ

SALA

UWAGI

Koło czytelniczo-teatralne

Barycka Ariana

12.55-13.40

poniedziałek

229

Zajęcia wyrównawcze

Barycka Ariana

10.55-11.40

wtorek

103

Zajęcia wyrównawcze

Barycka Ariana

12.55-13.40

środa

233

Dyskusyjny Klub Książki

Boczek Beata

 12.50-14.35

wtorek 

 103

Przygotowanie do konkursu z j. ang.

Cetler Ewelina

12.55-13.40

czwartek

109

Zajęcia wyrównawcze

Cetler Ewelina

15.40-16.25

(co 2) poniedziałek

112

Konsultacje z chemii

Czubaszek Magdalena

14.45-15.30

(1) piątek

111

Koło matematyczne

Dąbrowska Jadwiga

13.50-14.35

wtorek

228

Koło matematyczne

Dąbrowska Jadwiga

13.50-14.35

czwartek

228

Zuchy

Fiedorowicz Anna

15.00-16.00

poniedziałek

107

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Gergelewicz Danuta

8.00-8.45

piątek

110

klasa VA

Zajęcia rozwijające z matematyki

Gergelewicz Danuta

13.50-14.35

wtorek

110

klasa VIB

Szkolny Klub UNICEF

Gergelewicz Danuta

13.50-14.35

czwartek

110

Przygotowanie do konkursu z historii

Gnatek Paweł

14.45-15.30

środa

109

Kostka RUBIKA

Głuchowska Joanna

14.45-15.30

środa

034

Zajęcia wyrównawcze

Grzelak Magdalena

9.50-10.35

piątek

037

klasa 1A

Koło Misyjne

Jankowska-Szmalec Elżbieta

12.55-14.25

czwartek

103

lub sobota

Klub szachowy

Kalinowska Agnieszka

15.40-16.25

poniedziałek

228

Zajęcia wyrównawcze

Kalinowska Agnieszka

13.50-14.35

poniedziałek

228

klasa 6A

Koło matematyczne

Kalinowska Agnieszka

12.55-13.40

środa

107

klasa 4A

Zajęcia wyrównawcze

Kalinowska Agnieszka

14.45-15.30

poniedziałek

228

klasa 7B

Koło matematyczne

Kalinowska Agnieszka

13.50-14.35

środa

228

klasa 5B

Przygotowanie do konkursu z j. ang.

Kilijanek Agnieszka

14.45-15.30

poniedziałek

112

klasy 7

Przygotowanie do konkursu z j. ang.

Kilijanek Agnieszka

13.50-14.35

środa

112

klasy 4

Koło kulinarne

Kluk Danuta

8.00-8.45

piątek

034

Klub Młodego Odkrywcy

Krasicka Elżbieta

14.35-16.00

wtorek

111

Zajęcia rozwijające - teatralne

Łacko Lucyna

9.50-10.35

czwartek

034

Koło rozwijające (mat.-przyr.-pol.)

Maculewicz Elżbieta

8.55-9.40

poniedziałek

103

Koło rozwijające (mat.)

Madziewicz-Papis Agata

12.55-13.40

wtorek

103

Zajęcia matematyczne

Maksymiuk Aleksandra

10.55-11.40

wtorek

228

klasy 3

Przygotowanie do konkursu z j. pol.

Marzjan Justyna

13.40-14.35

środa

227

Zajęcia wspierające rozwój

Michalska-Gnatek Jadwiga

13.50-14.35

wtorek

116

Zajęcia wyrównawcze

Mokrzycka Ewa

9.50-10.35

poniedziałek

037

 

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze

Mokrzycka Ewa

8.55-9.40

poniedziałek

233

Zajęcia j. niemieckiego

Necio Lidia

8.50-9.35

poniedziałek

111 

klasa 5B

Język niemiecki - koło

Necio Lidia

13.50-14.35

środa

 110

klasy 7

Koło przyrodnicze

Opałka Danuta

13.50-14.35

piątek

111

Koło plastyczne

Orpik Barbara

13.50-15.40

poniedziałek

113

Zajęcia z j. niemieckiego

Pacholczyk Zofia

10.55-11.40

poniedziałek

219

Zajęcia z j. niemieckiego Pacholczyk Zofia 13.50-14.35 środa 222  

Zajęcia z j. polskiego

Paćko Małgorzata

13.50-14.35

wtorek

114

Koło Misyjne

Podlecka Teresa

15.00-16.30

wtorek

110

SKS

Siedlik Małgorzata

11.50-12.35

poniedziałek

Orlik

Przygotowanie do konkursu z j. ang.

Sobolewska Dorota

8.00-8.45

piątek

112

Koło filmowo-konwersacyjne z j. ang.

Sobolewska Dorota

13.50-14.35

środa

111

Koło filmowo-konwersacyjne z j. ang.

Sobolewska Dorota

13.50-14.35

czwartek

109

Koło kulinarne

Tabor Helena

11.50-12.35

piątek

034

Zajęcia wyrównawcze

Tabor Helena

12.55-13.40

wtorek

226

Zajęcia wyrównawcze

Tabor Helena

12.55-13.40

środa

113

SKS

Waszkiewicz Paweł

16.30-18.00

poniedziałek

Orlik

Zajęcia wyrównawcze

Wirgowska Ewa

12.55-13.40

wtorek

230

Zajęcia wyrównawcze

Wiśniewska Barbara

12.55-13.40

piątek

103

klasa 3C

Klub czytelnika

Wiśniewska Barbara

12.55-13.40

poniedziałek

103

Koło informatyczne

Zawadka Elżbieta

14.45-15.30

poniedziałek

220

Koło informatyczne

Zawadka Elżbieta

13.50-14.35

wtorek

220