Fotografia przedstawia tańczącą dziewczynkę w stroju baletnicy

Amelia Gursztyn to uczennica klasy 2E. Od szóstego roku roku życia trenuje taniec w Szkole Tańca "Broadway" w Elblągu. Jest tancerką baletową, o czym mogła się przekonać cała społeczność szkolna oglądając Amelię w konkursie "Mam talent".

Nasza uczennica brała udział w konkursach krajowych i międzynarodowych.

Zajęła 2 miejsce w grupie wiekowej do lat 11 podczas 2 Międzynarodowych Konfrontacji Baletowych w Kołobrzegu (2016 rok).

Uczestniczyła w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Tanecznego "Dance World Cup 2016" w Krakowie. Był to ogólnopolski konkurs tańca. Amelia, jako jedna z dwóch finalistek, zakwalifikowała się do światowego finału konkursu "Dance World Cup" w Wielkiej Brytanii.

Amelia 23 czerwca 2016 roku wygrała szkolny konkurs „Mam talent”, prezentując fragment „Dziadka do orzechów”. Wyglądała i zatańczyła zjawiskowo. Gratulujemy zwycięstwa!

Życzymy Amelii dalszych sukcesów!