Fotografia przedstawia dziewczynkę w stoju baletnicy ćwiczącą przy drążku

Amelia Gursztyn to uczennica klasy 2E. Od szóstego roku roku życia trenuje taniec w Szkole Tańca "Broadway" w Elblągu. Jest tancerką baletową, o czym mogła się przekonać cała społeczność szkolna oglądając Amelię w konkursie "Mam talent".

Nasza uczennica brała udział w konkursach krajowych i międzynarodowych.

Fotografia przedstawia dziewczynkę trzymającą w dłoni dyplom i medal na szyji

Alicja Gajewska jest uczennicą klasy 6A w naszej szkole. Naukę pływania rozpoczęła w 2009 roku. Od tego czasu systematycznie rozwijała swoje umiejętności pływackie.

Fotografia przedstawia dwie dziewczynki z dużą ilością medali na szyji

Wiktoria i Vanessa Samokar to siostry o szczególnych zainteresowaniach sportowych, które chodzą do naszej szkoły. Vanessa ma 7 lat i od 3 lat trenuje judo w Miejskim Ośrodku Sportu „Zatoka” w Braniewie. Jej 9-letnia siostra, Wiktoria, trenuje judo w tym samym ośrodku od 4 lat. Do uprawiania akurat tej dyscypliny sportu namówił je ich tata, Sebastian. Dziewczynki osiągają bardzo dużo sukcesów sportowych dzięki wytrwałej pracy pod okiem swojego trenera Adama Dudka. Chętnie chodzą one na treningi aż 3 razy w tygodniu. Zdobyte nagrody świetnie motywują je do dalszej pracy.