Serdecznie zapraszamy Rodziców na indywidualne spotkania z nauczycielami według poniższego harmonogramu

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1

Barycka Ariana

(1) wtorek

1350 - 1435

p. nauczycielski

2

Boczek Beata

ostatni czwartek

950  - 1135

p. nauczycielski

3

Cetler Ewelina

(1) środa

1020 - 1100

p. nauczycielski

4

Cygan Grzegorz

(1) poniedziałek

1200 – 1230

p. nauczycielski

5

Cytrowska Ewa

(1) wtorek

900 - 930

p. nauczycielski

6

Czubaszek Magdalena

(1) piątek

1350 - 1435

sala 111

7

Dąbrowska Jadwiga

(1) wtorek

1440 – 1530

sala 228

8

Fiedorowicz Anna

(1) poniedziałek

1000 – 1030

p. nauczycielski

9

Gergelewicz Danuta

(1) czwartek

950 - 1035

p. nauczycielski

10

Głuchowska Joanna

(1) środa

1150 – 1235

p. nauczycielski

11

Gnatek Paweł

ostatni wtorek

950 - 1035

p. nauczycielski

12

Grzelak Magdalena

(1) środa

1055 – 1145

p. nauczycielski

13

Jankowska - Szmalec Elżbieta

(1) wtorek

1255 – 1340

p. nauczycielski

14

Kalinowska Agnieszka

(1) wtorek

1055 – 1140

p. nauczycielski

15

Keller- Gierko Katarzyna

(1) środa

1500 – 1600

p. 106

16

Kilijanek Agnieszka

(1) środa

1055 – 1140

p. nauczycielski

17

Kluk Danuta

wg  dyżuru w  świetlicy

18

Krasicka Elżbieta

(3) czwartek

1150 - 1235

p. nauczycielski

19

Łacko Lucyna

(1) wtorek

1055 – 1140

p. nauczycielski

20

Maculewicz Elżbieta

(1) czwartek

800 - 850

p. nauczycielski

21

Madziewicz-Papis Agata

(1) poniedziałek

1055 – 1145

p. nauczycielski

22

Maksymiuk Aleksandra

(1) środa

1400 - 1445

p. nauczycielski

23

Malesa Katarzyna

poniedziałek

730 - 930

gabinet wicedyrektora

wtorek

1430 - 1630

środa

1230 - 1430

czwartek

730 - 930

24

Maryjko Monika

(1) wtorek

1300 - 1345

p. nauczycielski

25

Marzjan Justyna

(1) czwartek

855 – 940

p. nauczycielski

26

Michalska - Gnatek Jadwiga

wg  harmonogramu pedagoga

27

Mielke Alicja

(1) poniedziałek

1055 – 1145

p. nauczycielski

28

Mokrzycka Ewa

(1) czwartek

855 – 940

p. nauczycielski

29

Mućka Anna

(1) czwartek

950 - 1035

p. nauczycielski

30

Murmyło Alicja

wg  harmonogramu psychologa

31

Necio Lidia

(1) środa

1055 – 1140

p. nauczycielski

32

Nowak - Łopieńska Małgorzata

poniedziałek

1300 - 1500

gabinet wicedyrektora

wtorek

730 - 930

środa

730 - 930

czwartek

1430 - 1630

33

Opałka Danuta

(1) środa

950 - 1035

p. nauczycielski

34

Orpik Barbara

(1) wtorek

950 - 1035

p. nauczycielski

35

Pacholczyk Zofia

wg dyżuru w świetlicy

36

Paczkowska Anna

wg dyżuru w świetlicy

37

Paćko Małgorzata

(1)poniedziałek

950 - 1035

p. nauczycielski

38

Podlecka Teresa

(1) czwartek

950 - 1035

p. nauczycielski

39

Rosa-Gil Ewa

(1) środa

1150 - 1235

p. nauczycielski

40

Rusak Jolanta

(1) wtorek

855 – 940

p. nauczycielski

41

Siedlik Małgorzata

(1) środa

950 - 1035

p. nauczycielski

42

Siejk Ewa

poniedziałek

1430 - 1630

gabinet dyrektora

wtorek

1100 - 1200

środa

1430 - 1630

czwartek

1100 - 1200

43

Sikut Grażyna

 ostatni czwartek

1150 - 1235

p. nauczycielski

44

Sobolewska Dorota

(1) czwartek

950 - 1035

p. nauczycielski

45

Świąder Monika

(1) środa

1300- 1345

p. nauczycielski

46

Tabor Helena

(1) poniedziałek

1255 - 1340

p. nauczycielski

47

Trzcińska Irena

ostatni czwartek

1150 - 1235

p. nauczycielski

48

Waszkiewicz Paweł

(1) wtorek

1150 - 1235

p. nauczycielski

49

Wirgowska Ewa

(1) wtorek

1100 - 1130

p. nauczycielski

50

Wiśniewska Barbara

ostatni czwartek

950 - 1035

p. nauczycielski

51

Zajączkowska Aleksandra

(1) środa

930 - 1015

p. nauczycielski

52

Zawadka Elżbieta

(1) środa

1055 - 1140

p. nauczycielski