W dniu 24 i 31 maja 2016 roku odbędzie się II Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. Impreza współfinansowana jest przez Starostwo Powiatowe w Braniewie i Stowarzyszenie Edukacyjne „Drabina” działające przy naszej szkole.

Celami turnieju jest: zainteresowanie dzieci i młodzieży piłką nożną, zachęcenie do udziału w turniejach sportowych, stwarzanie okazji do publicznych występów, nauka zasad Fair Play podczas rywalizacji sportowej, doskonalenie umiejętności sportowych dzieci, stworzenie okazji do prezentacji swojej placówki, integracja środowisk i wspólna zabawa, wymiana doświadczeń i inspiracji – tworzenie okazji do wspólnej rozmowy oraz obserwowanie innych występów.

Turniej odbędzie się dnia 24 maja 2016 roku dla klas 1-3 oraz 31 maja 2016 dla klas 4-6 na terenie Orlika przy naszej szkole. Zawody rozpoczną się o godz. 9:00. Po zakończeniu zawodów przyznawane będą puchary za miejsca 1, 2, 3 oraz medale dla wszystkich uczestników. Po wręczeniu nagród wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na grilla.

W zawodach mogą brać udział uczniowie klas 1-3 oraz 4-6. Każda szkoła może zgłosić 2 zespoły (zespół 1-3 oraz zespół 4-6) składające się z maksymalnie 10 zawodników każdy.

Chęć udziału w imprezie należy zgłosić do dnia 20 maja 2016 roku poprzez złożenie wypełnionej karty zgłoszeniowej do sekretariatu szkoły lub przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Klasy 1-3 grają po 7 osób (bramkarz + 6 zawodników w polu), klasy 4-6 grają w 6 osób (bramkarz + 5 zawodników w polu). System rozgrywek oraz czas trwania meczów będzie zależał od ilości zgłoszonych drużyn.

Dane kontaktowe:

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Pawłem Waszkiewiczem tel. 509 897 566

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY