Fotografia przedstawia grupkę dzieci siedzącą wokół stołu i czytające książki. W tle dwa minitory

Kolejne ważne dzieło stowarzyszenia, to zakup e-booków, czytników, sprzętu multimedialnego, laptopów oraz setek tradycyjnych książek. Tym samym rozpoczął swą działalność Klub Czytelnika z multimedialnym centrum informacji. Także pomieszczenie będące siedzibą klubu, zostało wyremontowane, odnowione, zakupiono meble.

Działalność Klubu Czytelnika, z tak doskonale wyposażonym zapleczem – to wielka zasługa członków stowarzyszenia. Dzieci i młodzież mogą tam spędzać czas, wypełniając go w sposób interesujący, atrakcyjny, a jednocześnie pożyteczny. Nauczyciele-wolontariusze prowadzą zajęcia aż trzy razy w tygodniu, a klienci-uczniowie zawsze dopisują.