GRONO PEDAGOGICZNE ROK SZKOLNY 2018/2019

DYREKTOR

  • Siejk Ewa
  • Malesa Katarzyna – wicedyrektor/historia/wiedza o społeczeństwie
  • Nowak-Łopieńska Małgorzata – wicedyrektor/Przyroda

PEDAGOG

  • Keller-Gierko Katarzyna  (wychowawca klasy 6A)
  • Michalska-Gnatek Jadwiga

PSYCHOLOG

  • Murmyło Alicja

LOGOPEDA

  • Zajączkowska Aleksandra

TERAPEUTA

  • Mućka Anna
  • Rosa - Gil Ewa

EDUKACJA PRZEDSZKOLNA

  • Fiedorowicz Anna (wychowawca grupy 0B)
  • Hołubowska Magdalena (wychowawca grupy 0D)
  • Świąder Monika (wychowawca grupy 0C)

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • Barycka Ariana (wychowawca klasy 1B)
  • Głuchowska Joanna (wychowawca klasy 1A)
  • Imiołczyk Aleksandra(wychowawca klasy 2A)
  • Maculewicz Elżbieta (wychowawca klasy 3A)
  • Maksymiuk Aleksandra (wychowawca klasy 2B)
  • Mokrzycka Ewa (wychowawca klasy 3B)
  • Tabor Helena (wychowawca klasy 1C)
  • Wirgowska Ewa (wychowawca klasy 2C)

RELIGIA/ETYKA

  • Iluk- Kasza Agata
  • Jankowska-Szmalec Elżbieta
  • Podlecka Teresa
  • Rusak Jolanta

JĘZYK POLSKI

  • Boczek Beata (wychowawca klasy 7A)
  • Marzjan Justyna (wychowawca klasy 8A)
  • Paćko Małgorzata (wychowawca klasy 5B)
  • Siejko Kamila (wychowawca klasy 4B)

JĘZYK ANGIELSKI

  • Cetler Ewelina (wychowawca klasy 4D)
  • Kulla Ewa
  • Sobolewska Dorota (wychowawca klasy 5D)

JĘZYK NIEMIECKI

  • Necio Lidia

JĘZYK ROSYJSKI/UKRAIŃSKI

  • Szulhan Mirosława (wychowawca klasy 4A)

MUZYKA

  • Orpik Barbara

PLASTYKA

  • Cieślak Katarzyna
  • Orpik Barbara

HISTORIA

  • Gnatek Paweł (wychowawca klasy 5C)
  • Malesa Katarzyna 

GEOGRAFIA

  • Cygan Grzegorz

BIOLOGIA

  • Surowiec Małgorzata (wychowawca klasy 4C)

PRZYRODA

  • Nowak-Łopieńska Małgorzata
  • Surowiec Małgorzata

CHEMIA

  • Przyborowska Bogumiła

FIZYKA

  • Sikut Grażyna


MATEMATYKA

  • Dąbrowska Jadwiga (wychowawca klasy 5E)
  • Gergelewicz Danuta (wychowawca klasy 7B)
  • Kalinowska Agnieszka (wychowawca klasy 8B)
  • Rakocińska Agnieszka (wychowawca klasy 4E)

INFORMATYKA

  • Wirgowska Ewa (klasy 2C)
  • Zawadka Elżbieta (klasy 3-8) (wychowawca klasy 5A)

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • Mielke Alicja
  • Siedlik Małgorzata
  • Waszczeniuk Celina 
  • Waszkiewicz Paweł (wychowawca klasy 6B)

TECHNIKA

  • Gergelewicz Danuta

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

  • Łacko Lucyna
  • Madziewicz-Papis Agata
  • Kluk Danuta

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY SZKOLNEJ

  • Cytrowska Ewa
  • Pacholczyk Zofia
  • Paczkowska-Skrzypiec Anna

NAUCZYCIELE BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

  • Boczek Beata
  • Cieślak Katarzyna 
  • Wiśniewska Barbara