GRONO PEDAGOGICZNE ROK SZKOLNY 2017/2018

DYREKTOR
Siejk Ewa
Malesa Katarzyna – wicedyrektor/Etyka/Doradztwo zawodowe/
Nowak-Łopieńska Małgorzata – wicedyrektor/Przyroda
PEDAGOG
Keller-Gierko Katarzyna  (wychowawca klasy 5A)
Michalska-Gnatek Jadwiga
PSYCHOLOG
Murmyło Alicja
LOGOPEDA
Zajączkowska Aleksandra
TERAPEUTA
Mućka Anna
EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
Cytrowska Ewa (wychowawca grupy 0A)
Fiedorowicz Anna (wychowawca grupy 0B)
Maryjko Monika (wychowawca grupy 0D)
Świąder Monika (wychowawca grupy 0C)
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Barycka Ariana (wychowawca klasy 3A)
Głuchowska Joanna (wychowawca klasy 3B)
Krasicka Elżbieta (wychowawca klasy 1B)
Grzelak Magdalena (wychowawca klasy 1A)
Maculewicz Elżbieta (wychowawca klasy 2A)
Maksymiuk Aleksandra (wychowawca klasy 3E)
Mokrzycka Ewa (wychowawca klasy 2B)
Tabor Helena (wychowawca klasy 3D)
Wirgowska Ewa (wychowawca klasy 1C)
Wiśniewska Barbara (wychowawca klasy 3C)
RELIGIA/ETYKA
Jankowska-Szmalec Elżbieta
Podlecka Teresa
Rusak Jolanta
JĘZYK POLSKI
Boczek Beata (wychowawca klasy 6A)
Marzjan Justyna (wychowawca klasy 7A)
Paćko Małgorzata (wychowawca klasy 4B)
JĘZYK ANGIELSKI
Cetler Ewelina
Kilijanek Agnieszka (wychowawca klasy 4D)
Sobolewska Dorota
JĘZYK NIEMIECKI
Necio Lidia
Pacholczyk Zofia
JĘZYK ROSYJSKI/UKRAIŃSKI
Szulhan Mirosława
MUZYKA
Adamska Krystyna
PLASTYKA
Orpik Barbara
HISTORIA
Gnatek Paweł (wychowawca klasy 4C)
GEOGRAFIA
Cygan Grzegorz
BIOLOGIA
Trzcińska Irena
PRZYRODA
Nowak-Łopieńska Małgorzata
Opałka Danuta
CHEMIA
Czubaszek Magdalena
FIZYKA
Sikut Grażyna
MATEMATYKA
Dąbrowska Jadwiga (wychowawca klasy 4E)
Gergelewicz Danuta (wychowawca klasy 6B)
Kalinowska Agnieszka (wychowawca klasy 7B)
INFORMATYKA
Wirgowska Ewa (klasy 1C)
Zawadka Elżbieta (klasy 2-7) (wychowawca klasy 4A)
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Mielke Alicja
Siedlik Małgorzata
Waszkiewicz Paweł (wychowawca klasy 5B)
TECHNIKA
Gergelewicz Danuta
NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY
Łacko Lucyna
Madziewicz-Papis Agata
Rosa-Gil Ewa
NAUCZYCIELE ŚWIETLICY SZKOLNEJ
Kluk Danuta
Pacholczyk Zofia
Paczkowska-Skrzypiec Anna