Na obrazku widać logo akcji Odyseja Umysłu

Po raz pierwszy reprezentacja naszej szkoły wystartowała w Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu. Zakwalifikowaliśmy się do ścisłej 14 najlepszych w Polsce.

Fotografia przedstawia plakat akcji Góra Grosza

W roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w akcji „Góra Grosza”. Uczniowie w czasie akcji wrzucali do skarbony monety w nominałach od 1 grosza do 5 złotych. W czasie akcji zgromadziliśmy wspólnie monety na kwotę 220 złotych i 32 groszy.

Fotografia przedstawia logo akcji Śniadanie daje moc

Nasza szkoła wzięła udział w programie edukacyjnym „Śniadanie Daje Moc”. Przedsięwzięcie to miało na celu przybliżenie najmłodszym dzieciom wiadomości w zakresie zdrowego odżywiania się.

Fotografia przedstawia logo akcji Ortograffiti

W dniu 1 czerwca 2015 roku nasza szkoła otrzymała Certyfikat Polskiego Towarzystwa Dysleksji za realizację programu wsparcia uczniów w nauce czytania i pisania metodą ORTOGRAFFITI.

Fotografia przedstawia fragment plakatu Akcji Święty Krzysztof 2014. Podróżujący Święty Krzysztof trzyma dziecko na ramionach i podpiera się kijem

W lipcu 2014 roku braliśmy udział w "Akcji Św. Krzysztof 2014 - 1 grosz za 1 kilometr". Akcja jest prowadzona w Tygodniu Św. Krzysztofa w przedostatnią lub ostatnią niedzielę lipca. Święty Krzysztof jest patronem kierowców i podróżujących. Przedsięwzięcie to miało na celu zebranie funduszy na wsparcie misjonarzy z różnych części świata w środki lokomocji.

Fotografia przedstawia logo akcji LOP kontra elektrośmieci oraz loga firmy Serwisownia i Ligi Ochrony Przyrody

W roku szkolnym 2012/2013 braliśmy udział w akcji "LOP kontra elektrośmieci". Była to już 3 edycja konkursu organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody Konkurs i firmę recyklingową "Serwisownia Sp. z o.o.". W konkursie brała udział bardzo duża ilość szkół i przedszkoli z całej Polski. Zbieraliśmy niedziałające już różnego typu urządzenia działające na prąd lub na baterie.