Fotografia przedstawia gabinet pedegoga - wiszące maskotki i zabawki na podłodze

GODZINY PRACY PEDAGOGÓW SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:

NAZWISKO I IMIĘ

MICHALSKA-GNATEK JADWIGA

KELLER-GIERKO KATARZYNA

ZAPRASZAMY DO NASZYCH GABINETÓW

Jadwiga Michalska-Gnatek – pokój nr 116

Katarzyna Keller-Gierko – pokój nr 106

Szanowni Państwo!

Od roku szkolnego 2017/2018 w naszej szkole pracuje dwóch pedagogów i są to panie: Jadwiga Michalska-Gnatek i Katarzyna Keller-Gierko. Mogą Państwo oczekiwać pomocy i wsparcia w rozwiązywaniu niepokojących Was sytuacji, jakie mogą dotyczyć:

• rozpoznawania trudności w nauce bądź innych niepowodzeń szkolnych doświadczanych przez Wasze dziecko;
  • potrzeby udzielania Waszemu dziecku pomocy psychologiczno-pedagogicznej;
  • niepokojących Was zmian, jakie pojawiają się w jego zachowaniu;
  • trudnych relacji Waszego dziecka z rówieśnikami, nauczycielami, rodzeństwem;
  • w każdej innej sprawie, która jest dla Was i dla Waszego dziecka bardzo ważna.

Drodzy uczniowie!

Możecie na nas liczyć!

Wielu uczniów przeżywa trudne chwile. Czasami w szkole, w domu lub na podwórku zdarzają się sytuacje tak przykre, nawet okrutne, że nie wiecie, co zrobić, jak ze wszystkim sobie poradzić. Nie macie głowy do nauki ani ochoty do zabawy. Jest Wam smutno i źle.

Pamiętajcie! Szkoła to nie tylko instytucja, w której się uczycie. To również miejsce, gdzie Wasi nauczyciele, pedagog i psycholog szkolny mogą okazać wsparcie.

• nie chowajcie się przed nimi!
  • odważcie się prosić o pomoc. To Wasze prawo!
  • otwarcie mówcie o swoich problemach! To bywa trudne ale jest możliwe!
  • nie czujcie się niczemu winni! Winny jest tylko ten kto Was skrzywdził!
  • nie uciekajcie w samotność! Razem z innymi łatwiej pokonacie swoje strachy, odzyskacie radość, uwierzycie w siebie, pokonacie wiele trudności!
  • uwierzcie, że nie jesteście, nie musicie być sami!

Macie w naszej szkole naprawdę życzliwych i przyjaznych Wam ludzi!

Pedagog: Jadwiga Michalska-Gnatek, Katarzyna Keller-Gierko