Dnia 5 października 2017 roku na Stadionie Miejskim w Braniewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

Sztafeta dziewcząt w składzie: Julia Dydo, Jagoda Martyńska, Katarzyna Sosnowska, Natalia Sokół, Martyna Meder, Julia Bąk, Martyna Wesołowska, Patrycja Zawadzka, Wiktoria Samokar, Katarzyna Maliszewska, Alina Szmalec zajęła drugie miejsce i została wicemistrzyniami Powiatu.

Sztafeta chłopców biegła w składzie: Miłosz Pietkiewicz, Kacper Połeć, Kacper Bobrowski, Mateusz Kreczko, Bartosz Matusek, Marcel Piróg, Mateusz Gursztyn, Rafał Kowalczyk,Jan Kołodziejski, Michał Smoliniec. Chłopcy zajęli trzecie miejsce.

Obie sztafety za swoje osiągnięcia otrzymały puchary. Gratulujemy zawodnikom sukcesu i promowania szkoły w Powiecie Braniewskim.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Siedlik