W dniach 8-10 czerwca odbyła się wycieczka do Krakowa klas VI. Organizatorami byli nauczyciele naszej szkoły Pani Elżbieta Zawadka oraz Pan Paweł Waszkiewicz. Serdeczne podziękowania kierujemy również do opiekunów: Pani Ewy Rosy- Gil, Pani Urszuli Mazurek oraz Pana Piotra Siwy, którzy zgodzili się pojechać z nami i nie przespać dwóch nocy.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Panów: Andrzeja Kołodziejskiego, Tomasza Ogryzka, Sławomira Kuncewicza, Seweryna Gutowskiego, Tomasza Rebell, którzy mają złote serca i finansowo wsparli wycieczkę. Nasza podróż zaczęła się o godz. 5 rano pod szkołą. Później PENDOLINO szybciutko dostaliśmy się do Krakowa, a podczas podróży i na miejscu…, z resztą zobaczcie sami.

W Wieży Zygmuntowskiej
Na stadionie Cracovii
Podróż PENDOLINO
W hostelu